Zamknij

Piotr Stramowski pierwszy raz o ciąży Warnke. Zdradził, czego najbardziej miał dość. „Aż mi wstyd teraz”

Judyta Wanicka
11.09.2019 13:44
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke
fot. East News

Piotr Stramowski po raz pierwszy skomentował ciążę swojej żony, Katarzyny Warnke. Aktor pogratulował żonie odważnej sesji okładkowej w jednym z magazynów i przy okazji zdradził, co najbardziej irytowało go, gdy oczekiwał narodzin dziecka. Świeżo upieczony tata poskarżył się na pewne zjawisko, z którym musi mierzyć się mnóstwo przyszłych rodziców.

Piotr Stramowski pierwszy raz o ciąży Katarzyny Warnke

Piotr Stramowski kilka dni temu powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Jego żona, Katarzyna Warnke, urodziła mu długo wyczekiwanego potomka. Dumny tata już podzielił się dobrą nowiną na Instagramie. Wprawdzie zrobił to w dość zagadkowy sposób, bo opublikował rysunek ludzika, ale to wystarczyło, by fani zrozumieli przekaz: Piotr Stramowski właśnie został ojcem.

Do tej pory gwiazdor filmów Patrka Vegi nie zabierał głosu na temat ciąży ukochanej. Najwyraźniej wolał wstrzymać się z komentarzami do narodzin dziecka. Gdy do kiosków trafił nowy numer „Urody Życia” z ciężarną Katarzyną Warnke na okładce, Stramowski zamieścił na Instagramie intrygujący post. Aktor pogratulował żonie odwagi i wytrwałości. Przy okazji podzielił się z internautami pewnym spostrzeżeniem, którego dokonał w czasie ostatnich dziewięciu miesięcy.

Jako mężczyzna, który podczas trwania ciąży małżonki miał okazję przejść ten okres razem z nią, chciałbym podzielić się swoimi obserwacjami. Chodzi o dziwne socjologiczne zjawisko (któremu z resztą sam nieświadomie ulegałem) jakim jest ewidentnie nadmierne zainteresowanie społeczeństwa sprawami dotyczącymi ciąży i macierzyństwa, osób "spodziewających się", oraz idące za tym rady znajomych, mniej znajomych, nieznajomych, rodziny, kolegów, wujów, cioć, braci, sióstr, górników, lekarzy, obcych etc. na temat rozwoju małżeństwa i "wielkich zmian" jakie rzekomo miałby się wydarzyć PO PORODZIE (aż mi wstyd teraz). Brawo Kasia za odwagę i świadomość, którą imponujesz mi od dawna – napisał na Instagramie.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zostali rodzicami

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke doczekali się pierwszego dziecka. Aktorska para długo nie chciała oficjalnie potwierdzić ciąży, mimo że tabloidy wielokrotnie publikowały zdjęcia paparazzi ciężarnej Katarzyny Warnke. Zrobiła to dopiero na pokazie mody MMC, podczas którego Katarzyna Warnke odsłoniła wielki brzuszek na wybiegu. 9 września na profilu Piotra Stramowskiego pojawił się post ze zdjęciem narysowanego ludzika. Tym samym gwiazdor potwierdził narodziny dziecka. Internauci poszli o krok dalej i wywnioskowali, że rysunek przedstawia chłopca. Stramowski i Warnke na razie nie potwierdzają, że urodził im się syn.

Zagłosuj

Podoba ci się ciążowa sesja Katarzyny Warnke?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW