Zamknij

Piotr Stramowski pozbył się brody. Co za zmiana!

Redakcja
05.11.2018 13:25
Piotr Stramowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Od dłuższego czasu Piotr Stramowski nosił brodę i wąsy, które stały się jego znakiem rozpoznawczym. Teraz aktor postanowił się ich pozbyć. Czego nie robi się dla roli?

Niewielu fanów pamięta pewnie Piotra Stramowskiego sprzed czasów, kiedy zapuścił brodę i wąsy i nieco „przypakował”. W oczach kobiet stał się wtedy uosobieniem męskości – zwłaszcza dzięki swoim rolom w filmach Vegi, np. „Pitbullu”. Jak to jednak z aktorami bywa, nie mogą przyzwyczajać się do swojego wyglądu, bo kolejne role mogą wymagać czegoś całkiem innego. Z tego też powodu przemiany wizualne aktorów bywają niekiedy bardzo spektakularne. Co prawda w przypadku Stramowskiego aż tak wiele się nie zmieniło, ale jednak widok aktora bez bujnej czupryny i brody Rumcajsa niektórych zaskakuje.

„Nowe nadchodzi” – napisał krótko aktor w komentarzu do swojej metamorfozy.

Fani zareagowali setkami komentarzy i polubień. Jedni twierdzą, że Stramowskiemu dobrze w nowej wersji. Inni – że bardziej pasuje mu broda. Jeszcze inni zaczynają zastanawiać się, dla jakiej to roli ukochany Katarzyny Warnke pozbył się swoich znaków rozpoznawczych. Zgadują, że z pewnością nie będzie to dobry charakter. Na te szczegóły przyjdzie nam poczekać.

RadioZET.pl/SA