Zamknij

Piotr Stramowski przytył w trakcie pandemii. "Najwyższy czas wziąć się za siebie" [FOTO]

23.02.2021 07:59
Piotr Stramowski
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Piotr Stramowski do tej pory mógł się pochwalić imponująco wyrzeźbioną sylwetką, którą prezentował w filmach Patryka Vegi. Czas pandemii i częsta obecność w domu spowodowały, że aktorowi przybyło kilogramów. Stramowski pokazał zdjęcie sprzed kilku lat i aktualną fotografię. Zapowiedział, że zrzuci zbędne kilogramy.

Piotr Stramowski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Jego wyrzeźbioną sylwetkę widzowie mogli niejednokrotnie oglądać w filmach Patryka Vegi. Mąż Katarzyny Warnke w trakcie pandemii nieco przytył. Zestawił zdjęcie z 2015 roku z aktualną fotografią. Na zdjęciu z 2021 roku aktor rzeczywiście wygląda nieco potężniej.

Kasia Warnke pokazała, jak mieszka. Luksusowa łazienka robi wrażenie [FOTO]

Piotr Stramowski przytył w trakcie pandemii. "Najwyższy czas wziąć się za siebie" [FOTO]

"Before (2015) & After (2021) Pandemia pandemią, ale chyba najwyższy czas wziąć się za siebie" - napisał Stramowski. Fani w komentarzach dodali Stramowskiemu sporo otuchy, choć jak stwierdziła Joanna Horodyńska - " i tak jest ogień".

Internauci podkreślali, że Stramowski mimo wszystko wygląda świetnie, zresztą wygląd nie jest najważniejszy. "Piotruś, dla mnie zawsze jesteś hot",  "lubię obie wersje. Ciało to tylko opakowanie. Liczy się to, jakim jesteś człowiekiem" - pisali.

Niektórzy żartowali, że Stramowski przytył przez rodzicielstwo."To nie pandemia. To tzw. tatuś mode. Dostatecznie zmotywowałam?" - zapytała jedna z internautek. "No właśnie jedno i drugie. Czas to uciąć" - odpowiedział Stramowski.

Warto dodać, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski doczekali się córeczki Helenki. Dziewczynka przyszła na świat 9 września 2019 roku.