Zamknij

Piotr Stramowski zmienił fryzurę. Zaskakująca metamorfoza aktora [ZDJĘCIE]

Patrycja Chudolińska
03.04.2020 13:46
Piotr Stramowski
fot. Instagram/@piotrstramowski_official

Piotr Stramowski opublikował nietypowe zdjęcie. Aktor podczas domowej kwarantanny postanowił poeksperymentować ze swoim wyglądem. W nowej fryzurze jest nie do poznania.

Piotr Stramowski zaskoczył swoich fanów odważną zmianą wizerunku. Do tej pory jednym z jego elementów rozpoznawczych były gęste, dłuższe włosy z zarzuconą do tyłu grzywką. W związku z izolacją społeczną aktor postanowił poeksperymentować trochę ze swoim wyglądem. Gwiazdor filmów Patryka Vegi w nowej fryzurze jest niemalże nie do poznania.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Piotr Stramowski przeszedł metamorfozę

Piotr Stramowski postawił na... warkoczyki. Filmowy "Miami" z "Pitbulla" opublikował zaskakujące zdjęcie na Instagramie.

- Dziś bardzo owocny dzień! Pierwsza paczka podarunkowa powędrowała do jednego z warszawskich domów dziecka, a druga - 1200 maseczek oraz przyłbice dla położnych do szpitala im. Św. Rodziny na Madalińskiego. Pomagajmy, jak możemy, każdy gest się liczy (...) Działajmy jak tylko możemy, nawet zdalnie, jest masa potrzebujących i ogrom możliwości. Wierzę, że ten czas zbliży nas do siebie i kiedy będzie już po wszystkim, to jednak coś pozytywnego zostanie w nas i będziemy potrafili wyraźniej dostrzec drugiego Człowieka. Życzę Wam dużo ZDROWIA i WYTRWAŁOŚCI w tym jakże ciężkim i dziwnym czasie - zaapelował w nowym wpisie na Instagramie.

Większą uwagę od samego apelu przyciągnęła jednak nietypowa fryzura. Widać, że Piotr Stramowski nie boi się eksperymentować ze swoim wyglądem. Przemiana bardzo przypadła do gustu jego fanom.

- Dobra fryzura!

- Cóż to za nowy wizerunek Piotrze?

- Super akcja! No i fryzura też...

- Sytuacja patowa i w ogóle nienapawająca optymizmem, ale u Ciebie: styl, szyk i klasa.

- Co to za kozacki fryz! - komentują internauci.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh