Zamknij

Ostatni prezent Piotra Woźniaka-Staraka dla Agnieszki Woźniak-Starak. Kwota robi wrażenie

Maciej Friedrich
26.08.2019 10:35
Ostatni prezent Piotra Woźniaka-Staraka dla Agnieszki Woźniak-Starak. Kwota robi wrażenie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka, męża Agnieszki Woźniak-Starak, była prawdziwym szokiem. Według medialnych doniesień uznany producent przed śmiercią kupił ukochanej żonie wyjątkowy prezent. Miał na niego wydać kilka milionów dolarów. Co to takiego?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje – ta informacja wstrząsnęła całą Polską. Ciało 39-letniego producenta filmowego i męża gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak zostało wyłowione przez płetwonurków z jeziora Kisajno 22 sierpnia. Znane są już data i miejsce pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka, a największe nazwiska polskiego show-biznesu starają się wspierać Agnieszkę w trudnych chwilach i składają prezenterce kondolencje.

Przed tragiczną śmiercią Piotra para planowała huczne obchody trzeciej rocznicy ślubu. W planach była między innymi wizyta w Nowym Jorku, gdzie Woźniak-Starak miał czuć się jak w drugim domu. Jak dowiedział się „Super Express”, z miastem związany jest również ostatni prezent, jaki producent podarował żonie przed tragicznym wypadkiem.

Piotr Woźniak-Starak przed śmiercią podarował Agnieszce bardzo drogi prezent

Według informacji dziennika Piotr i Agnieszka Woźniak-Starak planowali częściej odwiedzać Nowy Jork. Choć w mieście znajduje się apartament należący do rodziny Staraków, producent postanowił być niezależny. Dlatego sam kupił apartament w samym centrum miasta, który podarował ukochanej. Cena nieruchomości szokuje, według „Super Expressu” 100-metrowe mieszkanie kosztowało około 4 milionów dolarów, czyli w przybliżeniu około 16 milionów złotych.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ostatnie wspólne zdjęcia z żoną Agnieszką [FOTO]

Piotr Woźniak-Starak świetnie czuł się w Nowym Jorku, ponieważ wychował się w Stanach Zjednoczonych. Był również poważany w tamtejszym środowisku filmowym, otrzymał między innymi nagrodę Ponad Granicami imienia Krzysztofa Kieślowskiego na The New York Polish Film Festival. Niestety, tragiczny wypadek zakończył karierę uznanego w USA producenta.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Nowe fakty: na początku na motorówce były 3 osoby

RadioZET.pl/se.pl/MF