Zamknij

Piotr Zelt bierze ślub. Koronawirus pokrzyżował mu weselne plany

28.07.2020 14:50
Piotr Zelt bierze ślub
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Piotr Zelt, aktor znany między innymi z kulowego serialu "13 Posterunek", po siedmiu latach związku poślubi ukochaną Katarzynę. Gwiazdor wyznał, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała jego plany. Niestety, musiał zrezygnować z uroczystości, która miała odbyć się na malowniczej wyspie.

Piotr Zelt to charakterystyczny i bardzo popularny polski aktor, który na swoim koncie ma szereg ról filmowych i serialowych, a także imponujący dorobek dubbingowy. Mogliśmy oglądać go między innymi w "Trzy kolory. Biały" czy "Kilerze", jednak wielu widzów nadal najmocniej kojarzy go jako sympatycznego policjanta Arniego z hitowego serialu komediowego "13 Posterunek" z Cezarym Pazurą. Ponadto jego głos mogliśmy usłyszeć w takich bajkach jak "Flinstonowie" czy "Kacze opowieści" a nawet grze komputerowej "Wiedźmin 2: Zabójcy królów".

Prywatnie Zelt związany był z Ewą Gawryluk i Moniką Ordowską, związki nie przetrwały próby czasu. Aktor odnalazł szczęście u boku projektantki Katarzyny Krawczyk,  z którą związał się w 2013 roku. Zakochani zaręczyli się we wrześniu 2019 roku, a fani niecierpliwie czekali na informację o ślubie. Ukochana Zelta w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że w końcu zdecydowali się na ślub. Ich plany dotyczące uroczystości były iście bajkowe, niestety, pokrzyżowała je pandemia koronawirusa.

Piotr Zelt pozwał TVP? "Sprawa jest w toku"

Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk planują ślub. Plany pokrzyżował im koronawirus

Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk mieli planować ślub na jednej z malowniczych greckich wysp. Pandemia koronawirusa nie pozwoliła jednak na realizację pierwotnego scenariusza. Para zdecydowała się na poszukiwanie odpowiedniego miejsca w Warszawie.

- Od początku wiedzieliśmy, że chcemy ze sobą być, decyzję o ślubie podjęliśmy po paru latach. Nie ustalaliśmy konkretnego terminu ani miejsca. Wiedzieliśmy tylko, że chcemy na greckiej wyspie, ewentualnie w kameralnym miejscu w plenerze. Jednak pandemia nas zaskoczyła i nasze plany musieliśmy zmienić. Robimy rekonesans, sprawdzamy terminy w Warszawie. Wcześniej planowaliśmy ślub we wrześniu, w rocznicę naszych zaręczyn, które były dla mnie niespodzianką - wyznała Kasia "Super Expressowi".

Piotr Zelt miał dodać, że ma nadzieję, że ślub odbędzie się wkrótce. Grecka wyspa to z pewnością bajkowa lokalizacja, ale dla zakochanych najważniejsza jest sama uroczystość.

 Aleksandra Woźniak była gwiazdą „13 posterunku”. Gwiazda zmieniła zawód. Co dziś porabia?