Zamknij

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek ujawnili się na Instagramie. "Justyna chyba dziś nie zaśnie" [FOTO]

29.07.2021 16:25
piotr_zyla_official
fot. Instagram:@piotr_zyla_official

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek opublikowali pierwsze wspólne zdjęcia na Instagramie. Skoczek narciarski i gwiazda "19+" już nie kryją się ze swoim związkiem. Pokazali romantyczną sesję ze Świnoujścia. 

Piotr Żyła rozwiódł się z Justyną Żyłą i od pewnego czasu buduje związek z nową partnerką. Nową ukochaną skoczka jest Marcelina Ziętek - gwiazda paradokumentalnych produkcji "19+" i "Szkoła". Bliska relacja sportowca z młodszą o dziesięć lat aktorką wywołuje niemałe zainteresowanie i nieraz prowokuje internetową społeczność do skrajnych reakcji.

Niedawno przekonała się o tym Marcelina Ziętek, która została brutalnie zaatakowana w sieci przez hejterów. Jak przypuszczano, byli to poplecznicy Justyny Żyły. Wiadomo bowiem, że była żona skoczka nie pała sympatią do Ziętek i choć od pewnego czasu układa sobie życie u boku kogoś innego, zdarzało jej się uszczypliwiej skomentować na Instastories związek ex męża z młodziutką gwiazdą "19+".

Justyna Żyła poszła do "normalnej" pracy. Zdradziła, czym się teraz zajmuje

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek pokazali się razem na Instagramie

Skoczek i jego młodsza partnerka do tej pory woleli nie afiszować się w mediach społecznościowych. Nie zamieszczali wspólnych zdjęć, ani nie oznaczali swoich profili, ale to, że są razem, można było wywnioskować z pewnych szczegółów. W lipcu Marcelina zamieściła na Instagramie zdjęcia z letnich zawodów w skokach i pierwszy oficjalnie ujawniła się jako dziewczyna Piotra, zwracają się do niego per "kochanie". 

Najwyraźniej Żyła i Ziętek uznali, że nadszedł odpowiedni moment, by zacząć pokazywać się razem na Instagramie. Na ich profilach pojawiły się zdjęcia z wypadu nad morze. Piotr Żyła i Marcelina Ziętek pozowali razem na tle plaży w Świnoujściu. Wśród licznych ujęć nie zabrakło serii romantycznych selfies, na których gwiazda "19+" obdarza skoczka namiętnym całusem. 

Obserwatorzy przesyłają parze komplementy i życzenia szczęścia. Nie brakuje jednak uszczypliwych żartów pod adresem Justyny Żyły. 

Oj, jak Justyna zobaczy, będzie się działo

Justyna chyba dzisiaj nie zaśnie

Kibicujecie związkowi Piotra i Marceliny?