Zamknij

Piotr Żyła oświadczył się nowej partnerce? Marcelina Ziętek zamieściła wymowny wpis

14.08.2020 15:25
Marcelina Ziętek to nowa dziewczyna Piotra Żyły
fot. Instagram:@marceepan

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek się zaręczyli? Nowa dziewczyna skoczka narciarskiego zamieściła wymowny wpis. Fani sugerują, że były mąż Justyny Żyły oświadczył się gwieździe serialu "19+". 

Piotr Żyła oświadczył się Marcelinie Ziętek z "19+"? Nowa partnerka skoczka opublikowała wpis na Instagramie, który zdaniem jej obserwatorów może sugerować, że doszło do zaręczyn. Były mąż Justyny Żyły i jego młodsza ukochana starają się nie afiszować ze swoim związkiem, ale Piotr postarał się, żeby widziano o nich w mediach. Skoczek poinformował o związku na Instagramie, publikując zdjęcie dwóch par stóp w kolorowych skarpetkach. Potem pokazał się z dziewczyną od góry, ale oboje zasłonili sobie twarze maskami. 

Jak udało się ustalić, nowa dziewczyna Piotra Żyły to Marcelina Ziętek, aktorka znana z seriali paradokumentalnych "Szkoła" i "19+". Związek Żyły z 22-latką trwa już od jakiegoś czasu, o czym dobrze wie była żona skoczka, Justyna Żyła. Niedawno widziano parę w jednej z wiślańskich lodziarni. Związek kwitnie, a nawet - jak twierdzą internauci - zdążył wejść już na wyższy poziom. Obserwatorzy twierdzą, że Piotr Żyła podarował Marcelinie Ziętek pierścionek zaręczynowy.

Piotr Żyła oświadczył się Marcelinie Ziętek? 

Marcelina Ziętek powiadomiła na Instagramie, że 13 sierpnia był dla niej wyjątkowym dniem. Gwiazda "Szkoły" dołączyła do wpisu serduszka. 

13-stego, dla mnie zawsze szczęśliwy. Dziś jest początkiem nowego, wyjątkowego - napisała Marcelina Ziętek. 

Internauci nie mieli wątpliwości, że nowa dziewczyna Żyły miała na myśli zaręczyny. 

Czyżby Piotruś się oświadczył?

Mam zaproszenie na wesele?  - czytamy w komentarzach.

Niestety Marcelina Ziętek nie chciała wyjaśnić, o jakie wydarzenie chodziło we wpisie.