Zamknij

Piotr Żyła ucisza żonę? Dalszy ciąg konfliktu małżonków

Redakcja
02.07.2018 13:43
Piotr Żyła ucisza żonę? Dalszy ciąg konfliktu małżonków
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Konflikt pomiędzy skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą a jego żoną nie słabnie. Justyna Żyła ostro wypowiadała się o mężu za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz w prasie. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie mogła więcej komentować jego zachowania.

Konflikt pomiędzy skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą a jego żoną Justyną nie słabnie. Wręcz przeciwnie, co rusz pojawiają się nowe informacje na temat ich relacji. Po tym, jak Justyna zarzuciła mężowi romans oraz brak zainteresowania dziećmi, sprawy potoczyły się lawinowo. Sportowiec złożył pozew o rozwód i zażądał spłaty wkładu finansowego, jaki wniósł w ich wspólny dom. Z kolei jego żona ostro wypowiadała się o nim w mediach społecznościowych i nie tylko. Głośno było między innymi o jej sesji dla magazynu „Playboy” oraz filmie, na którym Piotr Żyła wyprowadza się z domu. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będzie mogła więcej komentować zachowania męża.

EN_01076016_0035

Piotr Żyła nie rozmawia z żoną

Reprezentant Polski w skokach narciarskich nie utrzymuje kontaktów z żoną, podobno nie ma ochoty nawet z nią rozmawiać. Gdy pojawia się po dzieci ma rzekomo nie wysiadać z samochodu, często również przyjeżdża w towarzystwie mamy. Mówi się również o tym, że gdy konieczna jest rozmowa z Justyną, stara się wszystko nagrywać. Z pewnością nie świadczy to o ustabilizowaniu stosunków między małżonkami.

Justyna Żyła nie może wypowiadać się o mężu?

Sama Justyna sprawia wrażenie, jakby konflikt z mężem nieco ją zmęczył. Na tyle, że nie zdecydowała się na celebrowanie własnych urodzin. W niedawnym wywiadzie przyznała, że ma jeszcze wiele do powiedzenia na temat małżonka oraz ich stosunków rodzinnych. Twierdzi jednak, że otrzymała od prawników Piotra Żyły pismo, w którym zabrania jej się tego typu wypowiedzi.

RadioZET.pl/MF