Zamknij

Piotr Żyła zaśpiewał kolejny hit Queen "Show must go on". Fani: "Na Eurowizję go" [WIDEO]

13.06.2021 15:17
Piotr Żyła
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Piotr Żyła po raz kolejny pochwalił się swoim wątpliwym talentem wokalnym, wykonując hit grupy Queen "Show must go on". Choć być może nie porwał umiejętnościami, poczucie humoru i odwaga niezwykle spodobały się internautom.

Piotr Żyła to bez wątpienia nie tylko jeden z czołowych polskich skoczków narciarskich, ale także jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych. Mistrz świata i zdobywca wielu innych medali, wyróżnień i rekordów zyskał ogromną sympatię fanów dzięki swojej naturalności, charakterystycznemu poczuciu humoru oraz wypowiedziom i śmiechowi, które stały się hitami sieci. Wielokrotnie podkreślano, że jowialność sportowca podbija serca fanów na całym świecie.

Piotr ma za sobą głośne medialne rozstanie z Justyną Żyłą, obecnie jest szczęśliwy u boku nowej ukochanej Marceliny Ziętek. Sportowiec tryska dobrym humorem, a za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się radością z internautami. Żyła uwielbia także muzykę, podzielił się między innymi swoją wersją hitu grupy Queen. Zdaniem wielu osób popularny "Wiewiór" dosłownie zmasakrował ponadczasowy przebój legendy rocka. To jednak nie zraziło wokalnego amatora, który po raz kolejny podzielił się wokalnymi "popisami". W sieci można już posłuchać słynnego "Show must go on" w jego interpretacji.

ZOBACZ TAKŻE:  Maja Golec zachwyca anielskim głosem. Córka Pawła Golca podbija TikToka [WIDEO]

Piotr Żyła nagrał wykonanie "Show must go on". Skoczek zaśpiewał kolejny hit Queen

Na profilu Piotra Żyły na Instagramie pojawił się kolejny film, na którym możemy posłuchać skoczka próbującego zmierzyć się z hitem Queen. Tym razem zdecydował się na "Show must go on", ale wydaje się, że nie poczynił wokalnego postępu. Jego wokalna próba bardziej przypomina żart, ale nic w tym dziwnego, sam Żyła podszedł do wykonania z poczuciem humoru.

- Z repertuaru królowej, pieter karaoke, kto ma wyłączony głos w telefonie to i bardzo dobrze, niech ma - napisał pod nagraniem.

Na szczęście dla fanów Piotra ważniejsze od umiejętności wokalnych jest poczucie humoru. Pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których chętnie żartowali.

- Na Eurowizję w następnym roku.

- Kocham ten wykon. Moja rodzina błaga mnie, żebym nie śpiewał, ale dodajesz mi odwagi.

- Wykon cudo. Fajnie mieć taki dystans do siebie i się przy tym super bawić  - czytamy.

A jak wam podoba się wykonanie Piotrka?