Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pippa Middleton trafiła do szpitala. Siostra księżnej Kate może urodzić lada chwila

16.10.2018 10:28

Pippa Middleton może urodzić w każdej chwili. Zagraniczne media donoszą, że siostra księżnej Kate została przyjęta na oddział położniczy szpitala St Mary. Za każdą dobę opieki para będzie musiała zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Pippa Middleton trafiła do szpitala. Siostra księżnej Kate może urodzić lada chwila fot. Berzane Nasser/ABACA/EAST NEWS

Pippa Middleton to młodsza siostra Kate, księżnej Cambridge. Była jej druhną na ślubie z księciem Wilhelmem. Angielska celebrytka zyskała na tyle dużą popularność, że w 2012 roku magazyn „Time” umieścił ją na liście 100 najbardziej wpływowych osób świata. Nie dziwi więc, że jej życie prywatne wzbudza ogromne zainteresowanie. Gdy w czerwcu 2018 roku świat obiegła informacja, że Pippa i jej mąż James Matthews spodziewają się dziecka, wzbudziła nie mniej emocji niż zapowiedź pojawienia się kolejnego royal baby. Wszystko wskazuje na to, że Brytyjczycy będą mogli świętować narodziny dziecka Middleton lada chwila.

Pippa Middleton fot. Rex Features/East News

Pippa Middleton na oddziale położniczym

Brytyjskie media donoszą, że Pippa Middleton została w poniedziałek przyjęta na oddział położniczy londyńskiego szpitala St Mary. W tej samej placówce na świat przyszedł książę Louis, syn księżnej Kate. Stało się to zaledwie klika dni po weselu księżniczki Eugenii, na którym Pippa bawiła się wraz z mężem.

Szpital St Mary oferuje oczywiście najwyższy standard opieki, godny krewnych członków rodziny królewskiej. Rzecz jasna za luksusy trzeba również słono zapłacić. Według brytyjskich mediów, między innymi serwisu DailyMail, za jedną noc w szpitalu małżeństwo zapłaci około 7,5 tysiąca funtów, czyli około 30 tysięcy złotych. Z pewnością nie jest to wydatek nie do przeskoczenia dla tak sytuowanej pary.

Termin porodu Pippy Middleton został wyznaczony na okres między 12 a 18 października. Jest więc bardzo możliwe, że dziecko przyjdzie na świat lada moment. Na jego narodziny czekają nie tylko fani brytyjskiej rodziny królewskiej.

RadioZET.pl/MF

Oceń