Zamknij

Pippa Middleton urodziła. Znamy płeć dziecka

Redakcja
18.10.2018 11:04
Pippa Middleton urodziła. Znamy płeć dziecka
fot. Rex Features/East News

W poniedziałek świat obiegła informacja, że Pippa Middleton została przyjęta na oddział położniczy londyńskiego szpitala St Mary. Zaledwie dzień później siostra księżnej Kate urodziła swoje pierwsze dziecko. Jakiej płci jest jej potomek?

We wtorek nie tylko Brytyjczyków, ale i cały świat, zelektryzowała informacja dotycząca Pippy Middleton. Siostra księżnej Kate została przyjęta na oddział położniczy szpitala St Mary w Londynie. Choć dziecko celebrytki nie będzie royal baby, wzbudziło ogromne zainteresowanie. Pippa jest wszak nie tylko krewną księżnej, ale także przyjaciółką królewskiego dworu. Sytuacja zbiegła się z potwierdzeniem informacji o ciąży Meghan Markle. Fanów brytyjskiej rodziny królewskiej czeka więc wiele emocji. Zanim jednak będą mogli cieszyć się z kolejnego członka dynastii, ich radość wzbudziła informacja, że siostra księżnej Kate jest już szczęśliwą mamą.

EN_01343671_0697
fot. Rex Features/East News

Pippa Middleton została matką

15 października 2018 roku, o godzinie 13:58 czasu brytyjskiego, przyszło na świat pierwsze dziecko siostry księżnej Cambridge. Pippa Middleton i jej mąż James Matthews zostali szczęśliwymi rodzicami chłopca. Według informacji podanych przez rzecznika pary dziecko jest zdrowe i waży 3,8 kg. Przyjście na świat dziecka Pippy bardzo ucieszyło księżną Kate i księcia Williama, o czym poinformował rzecznik pary. Z pewnością potomek Middleton i Matthewsa stał się jednym z najpopularniejszych dzieci świata. 

EN_01321191_7119
fot. action press/Reporter

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF