Zamknij

Plejada.pl: Mężowi Dody grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności

Redakcja
18.05.2018 13:51
Emil S.
fot. Eastnews

Emil S., mąż piosenkarki Dody, usłyszał trzy nowe zarzuty. Grozi mu za nie nawet 10 lat pozbawienia wolności – poinformował portal plejada.pl

Plejada.pl: Mężowi Dody grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności

„W toku prowadzonego śledztwa przeciwko Dorocie R, Emilowi S. i innym osobom podejrzanym o nakłanianie innych ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania, prokurator przedstawił nowe zarzuty Emilowi S." – można przeczytać w komunikacie, który cytujemy dzięki plejada.pl.

Zobacz także

Zarzuty wobec męża Dody dotyczą między innymi „nakłaniania wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami, ustalonych w toku śledztwa osób, do zmuszania Emila H. do określonego zachowania, wywierania przy użyciu groźby bezprawnej wpływu na Emila H. jako świadka i oskarżyciela w postępowaniach, których stroną była Dorota R.". Kolejne zarzuty dotyczą posiadania 3 gramów kokainy oraz „nakłanianie trzech osób do tworzenia fałszywych dowodów popełnienia przez Emila H. przestępstwa polegającego na posiadaniu środków odurzających, w celu skierowania przeciwko Emilowi H. postępowania karnego" – pisze w swoim oświadczeniu, zamieszczonym na łamach portalu plejada.pl, Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Portal dodaje, że Emil S. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów.

RadioZET.pl/SI/plejada.pl