Zamknij

Plotek: Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się po pięciu latach małżeństwa

18.09.2020 18:36
Halin Mlynkova
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się. Jak czytamy na serwisie Plotek.pl decyzja o rozstaniu zapadła na początku roku, a powodem jest wielomiesięczny kryzys w małżeństwie pary.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się. Ostatnio głośno było o singlu Leszka Wronki "Kochałaś na niby", którego tekst nawiązuje do relacji z Haliną Mlynkovą. Gorzki tekst piosenki pokazuje, że w ich małżeństwie nie działo się najlepiej.

Plotki potwierdziły się i jak czytamy na serwisie Plotek.pl, para postanowiła wziąć rozwód. "Super Express informował" niedawno, że artystka wyprowadziła się od męża z czeskiego domu i razem z synem wróciła do Polski.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwodzą się. Parze nie udało się pokonać kryzysu

Jak powiedziała w rozmowie z Plotkiem osoba z otoczenia pary, decyzja o rozwodzie zapadła podobno już na początku roku, a powodem był wielomiesięczny kryzys, którego parze nie udało się pokonać.

"Rozwód jest w toku, ale wszystko się przedłuża przez pandemię. Decyzja zapadła na początku roku i była ukoronowaniem wielomiesięcznego kryzysu w ich małżeństwie. To po prostu nie mogło się udać" - zdradza w rozmowie z Plotkiem osoba z otoczenia pary.

Mówi się, że między małżonkami poszło głównie o muzykę. Leszek Wronka uważał, że Halina powinna dać sobie spokój z koncertowaniem, ona z kolei nie wyobrażała sobie życia bez muzyki i występów na żywo.

"Halinka i Leszek nie mogli dogadać się co do jej przyszłości w muzyce. Ona świetnie czuła się w Pradze, zajmując się domem, butikiem i rodziną, ale nigdy nie chciała porzucać śpiewania i koncertów. Leszek był dużo bardziej sceptyczny i twierdził, że jej starania pójdą na marne, bo jego zdaniem Halinki nie czekała już wielka kariera. Ani w Polsce, ani tym bardziej w Czechach. To prowadziło do konfliktów i kłótni, bo Halinka nie wyobrażała sobie życia bez muzyki" - czytamy na Plotku.

Jak się okazuje, producent muzyczny nagrał piosenkę o ich małżeństwie, dowiadując się, że ukochana nagrała podobną. Halina miała skomponować utwór, gdzie śpiewa o złotej klatce, w której uwięził ją mąż.

Halina Mlynkova i Leszek Wronka pobrali się 14 lutego 2015 roku w czeskiej Pradze.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl/ Plotek.pl