Zamknij
Pogrzeb Bezczela
6 Zobacz galerię
fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Pogrzeb Bezczela odbył się w piątek na cmentarzu parafialnym w Karakulach. Słynnego polskiego rapera pożegnali członkowie rodziny i przyjaciele. Michał Banaszek zmarł w wieku zaledwie 37 lat.

Raper Bezczel nie żyje. Michał Banaszek zmarł 21 września. Miał tylko 37 lat. Jak poinformowała wytwórnia Step Records, możliwą przyczyną śmierci rapera było zatrzymanie akcji serca. W piątek, 24 września odbył się pogrzeb Bezczela. W ostatniej drodze popularnemu raperowi towarzyszyli rodzina, przyjaciele oraz koledzy z branży muzycznej m.in., raper Peja, który wcześniej przekazywał wiadomość o śmierci Bezczela.

Zobacz także: Tim Donnelly nie żyje. Aktor znany z "Drużyny A" miał 77 lat

Pogrzeb Bezczela. Bliscy i przyjaciele pożegnali 37-letniego rapera [ZDJĘCIA]

Pogrzeb Bezczela odbył się w Kościele Parafialnym w Karakulach. Raper został pochowany na tamtejszym cmentarzu parafialnym. Przed uroczystością pogrzebową rodzina miała prośbę do uczestników, aby zamiast kwiatów złożyć ofiarę na mszę za zmarłego.

Michał Banaszek, czyli Bezczel, urodził się 1984 r. w Białymstoku. Był znany m.in. z grupy Fabuła, ale działał także solowo. Wydał cztery płyty - w tym "A.D.H.D.", która pokryła się złotem. W karierze współpracował z takimi wykonawcami jak: Peja, Kobra, Ten Typ Mes, Ero, Paluch, Lukasyno, Chada.

Tak Bezczela pożegnano podczas jego ostatniej drogi.