Zamknij

Pogrzeb Konrada Gacy: wzruszająca mowa Ivony Pavlović

Redakcja
22.08.2018 10:36
Konrad Gaca - pogrzeb Iwona Pavlović
fot. Krzysztof Radzki/EAST NEWS

Pogrzeb niespodziewanie zmarłego dietetyka Konrada Gacy odbył się we wtorek, 21 sierpnia. Pojawiło się na nim wiele znanych osób. Swoją przemowę wygłosiła przyjaciółka Gacy — Iwona Pavlović. We wzruszających słowach pożegnała zmarłego.

16 sierpnia media poinformowały o śmierci znanego dietetyka, miłośnika zdrowego stylu życia — Konrada Gacy. Jego pogrzeb odbył się we wtorek, 21 sierpnia i pojawiło się na nim wiele znanych osób. Wśród nich była trenerka tańca i mistrzyni tańców towarzyskich — Iwona Pavlović. „Czarna Mamba” wygłosiła nawet krótką mowę, w której pożegnała zmarłego. Jej wzruszające słowa poruszyły obecnych, a i ona sama nie umiała ukryć olbrzymiego smutku.

Pogrzeb Konrada Gacy — wzruszająca mowa Pavlović

„Ból krtani dusi, chcę płakać, płaczmy wszyscy. Czuję się jak w »Matrixie«, nierealne to. Myślę, że przejdę do normalnego świata i Cię spotkam. Powiesz mi: »Iwona, jesteś super wojownikiem«” — mówiła. „Dzięki Konradowi urodziłam się na nowo. Jedne narodziny od Boga, drugie od Ciebie. Zostawiłeś wielką pustkę. Rany się zabliźnią. Pustka pozostanie. Odszedł wielki człowiek, ale jego misja, jego dzieło zostaną z nami. Śpij, największy wojowniku” — powiedziała ze smutkiem w głosie Pavlović.

Konrad Gaca był jednym z najbardziej znanych w Polsce ekspertów z zakresu diety i odżywiania. Często pojawiał się w różnych programach telewizyjnych. Stworzył własne ośrodki, w których pomagał osobom otyłym walczyć o zdrową sylwetkę.

Był wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness i Fitness & Wellness. W 2011 roku zdobył tytuł „Top Menedżera 2011”, przyznawany przez redakcję „Kuriera Lubelskiego”.

Przyczyna śmierci Konrada Gacy nadal nie jest znana. Dietetyk zmarł w wieku 42 lat — prawdopodobnie doszło do zatrzymania akcji serca w czasie snu.

RadioZET.pl/SA