Zamknij

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające komentarze polskich gwiazd

Maciej Friedrich
30.08.2019 10:44
Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Wzruszające komentarze polskich gwiazd
fot. Agnieszka Sniezko/East News

We wtorek 29 sierpnia miała miejsce msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Tragicznie zmarłego producenta pożegnały tłumy, w tym wiele gwiazd krajowego show-biznesu. Znane postacie oddały cześć mężowi Agnieszki Woźniak-Starak. Padły wzruszające słowa.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpoczął się we wtorek, 29 sierpnia od mszy żałobnej w kościele w Konstancinie-Jeziornie. Polskiego producenta pożegnali najbliżsi, w tym pogrążona w żałobie żona Agnieszka Woźniak-Starak, a także przyjaciele i wiele gwiazd, które współpracowały z Piotrem przy różnego rodzaju projektach. Hołd zmarłemu oddali między innymi: Edward Miszczak, Anna Lewandowska, Alicja Bachleda-Curuś, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan i Maciej Zień. Wiele gwiazd wspominało również Woźniaka-Staraka w mediach społecznościowych oraz wywiadach.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Nie ma zgody na pochówek na Mazurach

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazdy wspominają męża Agnieszki Woźniak-Starak

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wywołała ogromne poruszenie w polskim show-biznesie. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak był osobą bardzo uznaną w branży, współpracował z największymi nazwiskami świata filmowego i telewizyjnego.

Podczas prezentacji ramówki cześć jego pamięci oddał Krzysztof Ibisz, który poprosił gości o minutę ciszy.

Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół – powiedział prezenter.

Licznymi wspomnieniami dotyczącymi Piotra Woźniaka-Staraka celebryci podzielili się w mediach społecznościowych. Złożyli również kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak.

Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę. Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje. M. – napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Każdy z nas chciałby powiedzieć, ze robi w życiu tylko to co kocha i co naprawdę jest jego pasją. Piotr naprawdę tak żył. Każdego dnia... Do zobaczenia – czytamy we wpisie Piotra Kraśki.

Żona reżysera Krzysztofa Krauze, Joanna Kos-Krauze, w rozmowie z portalem Onet wspominała o bezinteresownej pomocy, jaką otrzymali od Piotra Woźniaka-Staraka, gdy mąż był umierający.

Którejś soboty o ósmej rano zadzwonił telefon - to kurier od Piotra, pyta, czy jesteśmy w domu. Mówię, że jesteśmy, siedzimy na tarasie, pijemy kawę. Przyszedł i przyniósł dawkę leku na pół roku. Powiedział nam, że to prezent od Piotra. Do dziś nie wiem jak, od kogo dowiedział się o tym, że mamy taki problem – wspomina Joanna Kos-Krauze.

Piotra Woźniaka-Staraka pożegnali również Magdalena Boczarska, Rafał Zawierucha i Tomasz Kot w specjalnym wydaniu programu „Uwaga.

 TVN wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża. Wzruszające słowa na konferencji

RadioZET.pl/MF