Zamknij

Pojedynek na wnętrza: Anna Wyszkoni poprowadzi nowe show Polsatu. Kiedy pierwszy odcinek?

25.01.2021 21:24
Anna Wyszkoni
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Wyszkoni spróbuje sił w roli prezenterki. Wokalistka, która odkryła w sobie pasję do projektowania wnętrz, poprowadzi w Polsacie program "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

Anna Wyszkoni to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Ogromną popularność przyniosła jej rola wokalistki w zespole Łzy, w którym występowała w latach 1996-2010 lansując takie przeboje jak "Agnieszka już dawno", "Narcyz się nazywam" czy "Oczy szeroko zamknięte". Zwyciężyła także w "Szansie na sukces", w której zwyciężyła. W listopadzie 2010 roku oficjalnie pożegnała się z grupą i rozpoczęła karierę solową, osiągając nie mniejsze sukcesy niż ze Łzami. Na swoim koncie ma uwielbiane przez słuchaczy hity "Czy ten pan i pani", "Lampa i sofa" i wiele innych. Nieustannie zapraszana jest do programów telewizyjnych i występuje na największych krajowych scenach.

Ania przyznała w wywiadzie, że poza muzyką jej pasją stało się projektowanie i dekorowanie wnętrz, podjęła edukację w tym kierunku i zapowiedziała otwarcie własnej firmy.

- Wykorzystałam ten czas pandemii, kiedy zabrano nam koncerty i wyjazdy i zaczęłam się w tym kierunku kształcić. W tej chwili zaczęłam edukację na poziomie zaawansowanym. Przymierzam się do założenia własnej firmy projektowania wnętrz, tak więc jestem tym bardzo podekscytowana i zobaczymy jak to pójdzie - zdradziła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Okazuje się, że nowa pasja Wyszkoni przyniosła jej także angaż w telewizji. Wokalistka obejmie rolę prowadzącej nowego show Polsatu "Design Dream. Pojedynek na wnętrza".

ZOBACZ TAKŻE:  Anna Wyszkoni odpowiada na uderzający w nią materiał TVP: "Tak absurdalny, że brakuje słów"

Anna Wyszkoni poprowadzi nowy program w Polsacie. Kiedy zobaczymy "Design Dream. Pojedynek na wnętrza"?

W "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" ma zmierzyć się sześcioro projektantów, którzy będą mierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami w walce o nagrodę pieniężną. Będą musieli wykazać się wiedzą kreatywnością i dopasowaniem projektów do wymagań bohaterów odcinka. W roli gospodyni zobaczymy Anię Wyszkoni, która bardzo cieszy się z propozycji związanej z jej nową pasją.

- "Design Dream. Pojedynek na wnętrza" to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program - ocenia piosenkarka.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowego programu.