Zamknij

Pola Wiśniewska założyła profil na Instagramie. Pokazała artystyczne zdjęcie Michała [FOTO]

Maciej Friedrich
07.07.2020 14:25
Michał Wiśniewski w obiektywie piątej żony
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/ EAST

Pola Wiśniewska, piąta żona Michała Wiśniewskiego, ma konto na Instagramie. Publikuje na nim liczne artystyczne zdjęcia. Najnowsze z nich przedstawia jej męża. Wiśniewski w obiektywie małżonki zachwycił internautów.

Michał Wiśniewski osiągnął ogromny sukces jako lider zespołu Ich Troje, jednej z najpopularniejszych przed laty grup muzycznych w Polsce. Charakterystyczne kolorowe fryzury Wiśniewskiego i jego ekstrawaganckie występy pozwoliły mu zyskać grono oddanych fanów. Obecnie Ich Troje radzi sobie o wiele gorzej, jednak Michał nadal koncertuje i dzieli się z fanami swoją muzyką. Niestety, ogromne pieniądze rozeszły się szybko i pojawiły się informacje, że Wiśniewski ogłosił upadłość. Wokalista nie ukrywał także, że zmagał się z uzależnieniami. Do tej pory nie szczęściło mu się także w życiu uczuciowym.

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery rozwody. Ostatni był nagłośniony medialnie, bowiem piosenkarz rozstał się z Dominiką Tajner, córką trenera Apoloniusza Tajnera. Gwiazdor nie przeżywał rozwodu zbyt długo, bardzo szybko zaczął spotykać się z kolejną kobietą, którą poznał przez jedną z randkowych aplikacji. Nie zdradzał jednak personaliów nowej wybranki. Mogliśmy zobaczyć ją przypadkowo, gdy Wiśniewski prowadził wideokonferencję z Krzysztofem Ibiszem.

 Michał Wiśniewski ukradkiem pokazał piątą żonę. Jak wygląda tajemnicza Pola? [WIDEO]  

Pola Wiśniewska na Instagramie. Piąta żona Michała Wiśniewskiego to artystka?

Michał Wiśniewski starał się chronić prywatność małżonki, jednak na jednym ze zdjęć na Instagramie oznaczył profil ukochanej Poli. Nie każdy wie, że piąta żona piosenkarza pasjonuje się fotografią, a swoimi dziełami dzieli w mediach społecznościowych. Pola stawia na czarno białe, artystyczne fotografie. Na najnowszym zdjęciu modelem jest Michał Wiśniewski. Wiśniewski został sfotografowany podczas palenia papierosa, a pomysł na zdjęcie bardzo spodobał się internautom. Nie szczędzili oni w komentarzach słów uznania dla talentu Poli.

- Świetne są pani zdjęcia, a to podoba mi się najbardziej.

- Dobry portret Pola.

- Bardzo dobry portret! - czytamy.

Kto wie, być może o zdjęciach Poli niebawem będzie głośno. A jak wam podoba się zdjęcie?