Zamknij

Pola Wiśniewska pokazała twarz i zachwyciła fanów. To najpiękniejsza żona Wiśniewskiego? [FOTO]

10.03.2021 15:50
Michał Wiśniewski
fot. VIPHOTO/East News

Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego i matka jego najmłodszego syna. Do niedawna jej wygląd był tajemnicą, ale w końcu nowa małżonka lidera Ich Troje odważyła się odsłonić twarz. Jak wygląda Pola Wiśniewska? 

Michał Wiśniewski rok temu wziął piąty ślub. Nową żoną Lidera Ich Troje została Pola Wiśniewska - mama czwórki dzieci z Warszawy, którą gwiazdor poznał w sieci. Ceremonia odbyła się w tajemnicy przed mediami i ze względu na pandemię miała skromny charakter. Niedawno Michał Wiśniewski opublikował pierwsze zdjęcie ze ślubu z Polą, a także pochwalił się nowo narodzonym synem Falco Amadeusem

Do niedawna trudno było stwierdzić, kim jest nowa żona wokalisty Ich Troje. Dopiero gdy muzyk zaczął oznaczać jej profil na zdjęciach wyszło na jaw, że Pola Wiśniewska zawodowo zajmuje się fotografią. W ubiegłym roku ruszyła z własną stroną internetową, na której zaprezentowała swoje portfolio. Jak twierdził Michał, Pola nie jest osobą związana z show-biznesem. Być może dlatego długo wzbraniał się z ujawnianiem jej wizerunku w sieci. Zdecydował się na to dopiero kilka tygodni po narodzinach syna, gdy pierwszy raz wstawił zdjęcie z żoną niezasłoniętą maseczką. 

Michał Wiśniewski pierwszy raz pokazał twarz żony. Tak wygląda Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski z żoną na zdjęciu. Pola Wiśniewska odsłoniła twarz 

Michał i Pola Wiśniewscy ponownie pojawili się razem na zdjęciu, tym razem na instagramowym profilu Poli. 

Kochanie, wszystkiego, co najpiękniejsze i bliskie sercu nie tylko w dniu Twojego święta. Dobrze, że Ciebie mam - napisała piękna żona Wiśniewskiego.

Internauci byli zachwyceni urodą Poli, która na zdjęciu pojawiła się z elegancką fryzurą i podkreślonymi na czerwono ustami. W komentarzach posypały się komplementy i porównania ukochanej Wiśniewskiego do światowych piękności. 

WOW! Wygląda tu Pani jak Laetitia Casta. Piękna uroda!

Cudownie razem wyglądacie!

Śliczna ta Pola 

Was również urzekła uroda piątej żony Michała Wiśniewskiego? 

Dzieci Wiśniewskiego nie cieszą się na kolejnego potomka ojca? Mandaryna szczerze o ich reakcji