Zamknij

Polak Drugim Wicemisterem globu na konkursie piękności [GALERIA]

Redakcja
24.07.2018 11:35
Polak Drugim Wicemisterem globu na konkursie piękności [GALERIA]
fot. Instagram:@jakub_kucner

Finałowa gala w Tajlandii wyłoniła najprzystojniejszych mężczyzn na globie. W prestiżowym męskim konkursie piękności Global 2018 Drugim Wicemisterem został reprezentant Polski Jakub Kucner. To najlepszy wynik w historii występu Polaków.

Do niedawna konkursy piękności były organizowane jedynie z myślą o występach kobiet. Obecnie na całym świecie organizowane są również zawody tego typu przeznaczone dla panów. W końcu uroda i urok osobisty nie znają podziału na płcie. Zeszłej niedzieli odbył się finał konkursu na najprzystojniejszego mężczyznę globu czyli Mister Global 2018. Doskonale zaprezentował się w nim Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

Polak jednym z trzech najprzystojniejszych na świecie

Gala finałowa Mister Global 2018 odbyła się w Tajlandii. W rywalizacji wzięło udział 40 reprezentantów krajów z całego świata. Prezencja i urok reprezentanta Polski zrobiły na jurorach ogromne wrażenie. Jakub Kucner wywalczył sobie miejsce na podium, zdobywając tytuł II Wicemistera Global 2018. Wyprzedzili go jedynie: reprezentant Egiptu oraz zwycięzca konkursu, Amerykanin Dario Duque. To największe osiągnięcie Polaków w historii męskich konkursów piękności. Jakub Kucner nie krył radości.

- Nadal nie wierzę, że to dzieje się naprawdę. Dałem z siebie 200%i przez cały okres zgrupowania jak i na gali. To ogromny sukces i zupełnie się tego nie spodziewałem. Poziom był bardzo wysoki, ale myślę, że na ten werdykt złożyło się bardzo dużo czynników, w tym również to, czym zajmuję się w Polsce i moje działania charytatywne. Jako jedynemu Europejczykowi udało się awansować do TOP 5. Dziękuję za całe wsparcie ludziom z całego świata i oczywiście moim rodakom - powiedział po otrzymaniu nagrody.

A jak prezentuje się najprzystojniejszy Polak i jeden z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie?

RadioZET.pl/MF