Zamknij

Polka wystąpi w programie Kardashianów. Kim jest Monika Ekiert?

Maciej Friedrich
17.07.2019 12:30
Polka wystąpi w programie Kardashianów. Kim jest Monika Ekiert?
fot. Instagram:@monikaekiert

„Z kamerą u Kardashianów” to jedno z najpopularniejszych reality show na świecie. Według medialnych doniesień niebawem w programie pojawi się aktorka polskiego pochodzenia. Monikę Ekiert widzowie mogą kojarzyć z serialu „Barwy szczęścia”.

Z kamerą u Kardashianów” to jeden z najpopularniejszych amerykańskich reality show. Dzięki programowi ogromną karierę zrobiły między innymi Kylie Jenner i Kim Kardashian. Produkcja opowiadająca o rodzinie zmarłego amerykańskiego prawnika odniosła spektakularny sukces na całym świecie. Również w Polsce wielu widzów pasjonowało się życiem celebrytów. Gościnny występ u Kardashianów to sukces nawet dla gwiazd światowego formatu. Tymczasem według medialnych doniesień w programie zobaczymy aktorkę znaną z polskiego serialu.

Monika Ekiert w programie Kardashianów

Według informacji serwisu Plejada, w pierwszym odcinku nowego sezonu „Z kamerą wśród Kardashianów” ma pojawić się Monika Ekiert. Aktorka polskiego pochodzenia doskonale radzi sobie za granicą, choć polscy widzowie najmocniej kojarzą ją z rolą modelki Izy Masłowskiej w serialu „Barwy szczęścia”. W amerykańskim show ma pojawić się jako asystentka francuskiej artystki, nie jest również tajemnicą, że Monika osobiście zna rodzinę Kardashianów.

Monika Ekiert ma na swoim koncie wiele sukcesów. Po zakończeniu studiów licencjackich na Uniwersytecie Wrocławskim przeniosła się do Francji, gdzie podjęła pracę w paryskim oddziale Canal+. Zdała do Szkoły Teatralno-Filmowej International Acting oraz do Cours Florent i związała swoje życie z aktorstwem i modelingiem. Rozpoznawalność przyniosła jej główna rola w serialu „Plus belle la vie”.

Po 10 latach we Francji aktorka postanowiła spróbować swoich sił w Stanach Zjednoczonych. Otrzymała główną rolę w sztuce „Słomiany wdowiec” oraz zatańczyła w teledysku do utworu „Se Acabó El Amor” Jennifer Lopez. Znajomy Moniki, Krzysztof Gojdź, tak wypowiedział się o Ekiert.

ZOBACZ: Tomasz Kot zagra Teslę. Polski aktor wcieli się w słynnego wynalazcę 

– Przykład, jak ciężką pracą, determinacją, odwagą do zmian w życiu można osiągnąć wymarzony sukces. Z Polski przez Paryż do Hollywood. Pierwsza poważna rola w teatrze w USA. To dopiero początek. Znam Monikę od lat. I wiem, że już niedługo będzie o niej głośno w Los Angeles. Amerykański sen się spełnia. I tego jej życzę! Podstawa to wiara w siebie, wyjście ze swojej strefy komfortu i otwarcie się na nowe – podsumował.

Monice życzymy powodzenia. Miło wiedzieć, że kolejne polskie nazwisko bryluje w światowym show-biznesie.

Zagłosuj

Oglądasz "Barwy szczęścia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF