Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polka na podium międzynarodowego konkursu piękności. Kim jest Roksana Oraniec?

25.06.2019 14:35

Nie jest tajemnicą, że uroda Polek doceniana jest na całym świecie. Potwierdziła to Roksana Oraniec, która wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach. Reprezentantka naszego kraju zachwyciła jurorów.

Polka na podium międzynarodowego konkursu piękności. Kim jest Roksana Oraniec? fot. Instagram:@roksana.oraniec

Jakub Kucner jako pierwszy Polak stanął na podium prestiżowego konkursu piękności Mister Supernational 2018. Jednak nie tylko panowie z Polski uważani są za wyjątkowo przystojnych. Również reprezentantka naszego kraju może cieszyć się z sukcesu na arenie międzynarodowej. Mowa tu o Roksanie Oraniec, której urodę doceniono podczas międzynarodowego konkursu piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach. Polka otrzymała tytuł 3rd runner up Miss Landscapes International 2019, a w konkursie zmierzyła się z 44 rywalkami z całego świata.

Jak informuje "Super Express", Kandydatki spędziły dwa tygodnie na zgrupowaniu, na którym zajmowały się między innymi nagrywaniem wizytówek, udzielaniem wywiadów i przygotowywały przemówienia na temat ochrony środowiska. Zaprezentowały się w strojach wieczorowych, kąpielowych oraz narodowych. Roksana nie ukrywała, że pobyt w Chinach był dla niej niezwykłym przeżyciem.

- Były to najpiękniejsze chwile w moim życiu. Zwiedziłam piękne miejsca, poznałam inną kulturę, kuchnię oraz zawarłam cudowne przyjaźnie - opowiada.

Miss Warszawy 2019: Tak wygląda najpiękniejsza warszawianka [GALERIA]

Roksana Oraniec - kim jest Polska doceniona na międzynarodowym konkursie piękności?

Roksana Oraniec ma 22 lata i pochodzi z Ćmielowa. Jest studentką amerykanistyki na Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Interesuje się modelingiem i zdrowym stylem życia. Na swoim koncie ma już tytuł I wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej. Znalazła się w Top 10 eMiss Polski 2018, była również finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cannes.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń