Zamknij

Polka na podium międzynarodowego konkursu piękności. Kim jest Roksana Oraniec?

Maciej Friedrich
25.06.2019 14:35
Polka na podium międzynarodowego konkursu piękności. Kim jest Roksana Oraniec?
fot. Instagram:@roksana.oraniec

Nie jest tajemnicą, że uroda Polek doceniana jest na całym świecie. Potwierdziła to Roksana Oraniec, która wzięła udział w międzynarodowym konkursie piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach. Reprezentantka naszego kraju zachwyciła jurorów.

Jakub Kucner jako pierwszy Polak stanął na podium prestiżowego konkursu piękności Mister Supernational 2018. Jednak nie tylko panowie z Polski uważani są za wyjątkowo przystojnych. Również reprezentantka naszego kraju może cieszyć się z sukcesu na arenie międzynarodowej. Mowa tu o Roksanie Oraniec, której urodę doceniono podczas międzynarodowego konkursu piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach. Polka otrzymała tytuł 3rd runner up Miss Landscapes International 2019, a w konkursie zmierzyła się z 44 rywalkami z całego świata.

Jak informuje "Super Express", Kandydatki spędziły dwa tygodnie na zgrupowaniu, na którym zajmowały się między innymi nagrywaniem wizytówek, udzielaniem wywiadów i przygotowywały przemówienia na temat ochrony środowiska. Zaprezentowały się w strojach wieczorowych, kąpielowych oraz narodowych. Roksana nie ukrywała, że pobyt w Chinach był dla niej niezwykłym przeżyciem.

- Były to najpiękniejsze chwile w moim życiu. Zwiedziłam piękne miejsca, poznałam inną kulturę, kuchnię oraz zawarłam cudowne przyjaźnie - opowiada.

Miss Warszawy 2019: Tak wygląda najpiękniejsza warszawianka [GALERIA]

Roksana Oraniec - kim jest Polska doceniona na międzynarodowym konkursie piękności?

Roksana Oraniec ma 22 lata i pochodzi z Ćmielowa. Jest studentką amerykanistyki na Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Interesuje się modelingiem i zdrowym stylem życia. Na swoim koncie ma już tytuł I wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej. Znalazła się w Top 10 eMiss Polski 2018, była również finalistką Miss Film Festival International 2018 w Cannes.

RadioZET.pl/se.pl/MF