Zamknij

„Polska Angelina Jolie" na spotkaniu Nowoczesnej

Redakcja
17.05.2017 14:25
„Polska Angelina Jolie" na spotkaniu Nowoczesnej
fot. Facebook

Takiego gościa na konferencji Nowoczesnej chyba nikt się nie spodziewał. Na spotkaniu z młodzieżówką partii w Lublinie pojawiła się bowiem Agnieszka Orzechowska – celebrytka znana bardziej niż z własnego nazwiska jako „Polska Angelina Jolie". Władze partii już odcięły się od tego wydarzenia.

Polska Angelina Jolie na konferencji Nowoczesnej

Domorosła gwiazda, która zasłynęła w mediach tekstami o spotkaniach z Radosławem Majdanem w toalecie, jeżdżeniu warszawskim metrem bez majtek, fotografowaniu się przy trumnach i stworzeniu nowego gatunku muzyki o szumnej nazwie erotic house, postanowiła chyba zmienić branżę i zająć się czymś zgoła innym.

Jak czytamy w „Dzienniku Wschodnim”, podczas spotkania dotyczącego dobroczynności celebrytka opowiadała o swojej burzliwej przeszłości. – Jestem dumna, że uczestniczę w takiej akcji, bo sama wychowałam się w pogotowiu opiekuńczym. Chciałabym z dziećmi porozmawiać na ten temat, żeby nie popełniały błędów, jakie ja popełniałam. Po pogotowiu opiekuńczym jest zakład poprawczy, potem kolejny, a potem niestety więzienie – wspominała.

orzechowska

Orzechowska przyznała, że wcześniej „nie była w temacie”, ale zaznaczyła, że „dzisiaj od piątej rano zajmuje się polityką”, dlatego chciałaby się wypowiedzieć o „koleżance z Egiptu” [chodzi o sprawę Magdaleny Żuk – przypomina SI.]. Gwiazdka przypomniała przy tej okazji, że ona też wypadła z okna, a wyjaśnianiem sprawy śmierci Polki zajmuje się jej „kolega Rutkowski".  – Ja wiem, że to jest zupełnie nie na temat, ale jeżeli politycy się zajmują takimi większymi sprawami, to ja chcę jak najbardziej przystąpić do partii politycznej – zadeklarowała gotowa na nowe wyzwanie przyszła „gwiazda polityki".

Szef młodzieżówki Nowoczesnej, Daniel Olech, zdecydował się skomentować spotkanie na Facebooku:

„Ta akcja to nasze pierwsze wspólne dziecko, dziecko Lubelskich Młodych Nowoczesnych i Angie [to jeden z kolejnych pseudonimów „polskiej Angeliny Jolie" – przypomina SI]. Część Was odebrało to jako kompromitację, macie do tego prawo. Macie prawo pisać, obrażać, wyśmiewać. Nie jesteście jednak w stanie odebrać dzieciakom tej radości, którą im sprawiliśmy, dzięki Agnieszka za okazanie serca, to dopiero początek" – napisał młody polityk.

AKTUALIZACJA:

Daniel Olech stracił po tym spotkaniu swoje stanowisko, a .Nowoczesna wystosowała oświadczenie:

Zrzut ekranu 2017-05-17 o 17.06.58

RadioZET.pl/SI