„Polska Angelina Jolie" na spotkaniu Nowoczesnej

17.05.2017 14:25

Takiego gościa na konferencji Nowoczesnej chyba nikt się nie spodziewał. Na spotkaniu z młodzieżówką partii w Lublinie pojawiła się bowiem Agnieszka Orzechowska – celebrytka znana bardziej niż z własnego nazwiska jako „Polska Angelina Jolie". Władze partii już odcięły się od tego wydarzenia.

„Polska Angelina Jolie" na spotkaniu Nowoczesnej fot. Facebook

Polska Angelina Jolie na konferencji Nowoczesnej

Domorosła gwiazda, która zasłynęła w mediach tekstami o spotkaniach z Radosławem Majdanem w toalecie, jeżdżeniu warszawskim metrem bez majtek, fotografowaniu się przy trumnach i stworzeniu nowego gatunku muzyki o szumnej nazwie erotic house, postanowiła chyba zmienić branżę i zająć się czymś zgoła innym.

Jak czytamy w „Dzienniku Wschodnim”, podczas spotkania dotyczącego dobroczynności celebrytka opowiadała o swojej burzliwej przeszłości. – Jestem dumna, że uczestniczę w takiej akcji, bo sama wychowałam się w pogotowiu opiekuńczym. Chciałabym z dziećmi porozmawiać na ten temat, żeby nie popełniały błędów, jakie ja popełniałam. Po pogotowiu opiekuńczym jest zakład poprawczy, potem kolejny, a potem niestety więzienie – wspominała.

orzechowska

Orzechowska przyznała, że wcześniej „nie była w temacie”, ale zaznaczyła, że „dzisiaj od piątej rano zajmuje się polityką”, dlatego chciałaby się wypowiedzieć o „koleżance z Egiptu” [chodzi o sprawę Magdaleny Żuk – przypomina SI.]. Gwiazdka przypomniała przy tej okazji, że ona też wypadła z okna, a wyjaśnianiem sprawy śmierci Polki zajmuje się jej „kolega Rutkowski".  – Ja wiem, że to jest zupełnie nie na temat, ale jeżeli politycy się zajmują takimi większymi sprawami, to ja chcę jak najbardziej przystąpić do partii politycznej – zadeklarowała gotowa na nowe wyzwanie przyszła „gwiazda polityki".

Szef młodzieżówki Nowoczesnej, Daniel Olech, zdecydował się skomentować spotkanie na Facebooku:

„Ta akcja to nasze pierwsze wspólne dziecko, dziecko Lubelskich Młodych Nowoczesnych i Angie [to jeden z kolejnych pseudonimów „polskiej Angeliny Jolie" – przypomina SI]. Część Was odebrało to jako kompromitację, macie do tego prawo. Macie prawo pisać, obrażać, wyśmiewać. Nie jesteście jednak w stanie odebrać dzieciakom tej radości, którą im sprawiliśmy, dzięki Agnieszka za okazanie serca, to dopiero początek" – napisał młody polityk.

AKTUALIZACJA:

Daniel Olech stracił po tym spotkaniu swoje stanowisko, a .Nowoczesna wystosowała oświadczenie:

Zrzut ekranu 2017-05-17 o 17.06.58

RadioZET.pl/SI

Oceń