Zamknij

Weronika Rosati na oscarowej imprezie Eltona Johna. Wyglądała jak księżniczka

Redakcja
27.02.2019 13:10
Weronika Rosati na oscarowej imprezie Eltona Johna. Wyglądała jak księżniczka
fot. Instagram:@weronikarosati

Jak co roku po gali rozdania Oscarów odbyła się charytatywna impreza zorganizowana przez Eltona Johna. Wśród zaproszonych gwiazd nie zabrakło polskiej aktorki. Weronika Rosati pojawiła się w sukni, która zaparła fanom dech.

Weronika Rosati to utalentowana polska aktorka, która zyskała popularność zarówno w Polsce, jak i za granicą. Córka Dariusza Rosatiego jest dobrze znana w Hollywood i nieraz pojawiała się w amerykańskich produkcjach. Mogliśmy oglądać ją między innymi w „Largo Winch 2: Spisek” oraz miniserialu „Dziecko Rosemary”. Wśród krajowych filmów z udziałem Weroniki warto wymienić choćby „Pitbulla”, „Obławę” oraz „Porady na zdrady”. Rosati wciela się także w postać Anny w serialu „M jak Miłość”.

Polska aktorka doskonale radzi sobie w amerykańskim środowisku filmowym. Dzięki znajomościom z producentami była między innymi w stanie ocenić szanse Joanny Kulig na międzynarodową karierę. Popularność Weroniki skutkuje także zaproszeniami na różnego rodzaju branżowe imprezy. Nie inaczej było w wypadku tegorocznej gali rozdania Oscarów. Choć Polka nie pozowała na czerwonym dywanie, została zaproszona na after party u Eltona Johna.

Weronika Rosati Peter Fonda
fot. Instagram:@weronikarosati

Weronika Rosati na imprezie u Eltona Johna

Elton John od lat organizuje „oscarowe after party”. Impreza u brytyjskiego piosenkarza ma charakter charytatywny i co roku pojawiają się na niej znane nazwiska. Nie inaczej było w nocy z niedzieli na poniedziałek. Obok polskiej aktorki pojawili się między innymi: modelka Heidi Klum, serialowa „Doktor Queen” Jane Seymour czy aktor Peter Fonda. Weronika podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami i nagraniem fragmentu występu Eltona Johna.

Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w Hollywood: dzisiejszej oscarowej imprezie Eltona Johna. Dziękuję za zaproszenie” – napisała Rosati.

Uwagę fanów przykuła elegancka suknia, w jakiej zaprezentowała się Polka. Według fanów wyglądała niczym jedna z księżniczek Disneya. Rzeczywiście, w długiej białej kreacji skrzącej się w świetle prezentowała się znakomicie.

ZOBACZ: Weronika Rosati ostro odpowiedziała Magdzie Gessler. "To jest słabe po prostu"

Weronika Rosati na imprezie Eltona Johna
fot. Instagram:@weronikarosati

RadioZET.pl/MF