Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weronika Rosati na oscarowej imprezie Eltona Johna. Wyglądała jak księżniczka

27.02.2019 13:10

Jak co roku po gali rozdania Oscarów odbyła się charytatywna impreza zorganizowana przez Eltona Johna. Wśród zaproszonych gwiazd nie zabrakło polskiej aktorki. Weronika Rosati pojawiła się w sukni, która zaparła fanom dech.

Weronika Rosati na oscarowej imprezie Eltona Johna. Wyglądała jak księżniczka fot. Instagram:@weronikarosati

Weronika Rosati to utalentowana polska aktorka, która zyskała popularność zarówno w Polsce, jak i za granicą. Córka Dariusza Rosatiego jest dobrze znana w Hollywood i nieraz pojawiała się w amerykańskich produkcjach. Mogliśmy oglądać ją między innymi w „Largo Winch 2: Spisek” oraz miniserialu „Dziecko Rosemary”. Wśród krajowych filmów z udziałem Weroniki warto wymienić choćby „Pitbulla”, „Obławę” oraz „Porady na zdrady”. Rosati wciela się także w postać Anny w serialu „M jak Miłość”.

Polska aktorka doskonale radzi sobie w amerykańskim środowisku filmowym. Dzięki znajomościom z producentami była między innymi w stanie ocenić szanse Joanny Kulig na międzynarodową karierę. Popularność Weroniki skutkuje także zaproszeniami na różnego rodzaju branżowe imprezy. Nie inaczej było w wypadku tegorocznej gali rozdania Oscarów. Choć Polka nie pozowała na czerwonym dywanie, została zaproszona na after party u Eltona Johna.

Weronika Rosati Peter Fonda fot. Instagram:@weronikarosati

Weronika Rosati na imprezie u Eltona Johna

Elton John od lat organizuje „oscarowe after party”. Impreza u brytyjskiego piosenkarza ma charakter charytatywny i co roku pojawiają się na niej znane nazwiska. Nie inaczej było w nocy z niedzieli na poniedziałek. Obok polskiej aktorki pojawili się między innymi: modelka Heidi Klum, serialowa „Doktor Queen” Jane Seymour czy aktor Peter Fonda. Weronika podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami i nagraniem fragmentu występu Eltona Johna.

Miałam przyjemność uczestniczyć w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń w Hollywood: dzisiejszej oscarowej imprezie Eltona Johna. Dziękuję za zaproszenie” – napisała Rosati.

Uwagę fanów przykuła elegancka suknia, w jakiej zaprezentowała się Polka. Według fanów wyglądała niczym jedna z księżniczek Disneya. Rzeczywiście, w długiej białej kreacji skrzącej się w świetle prezentowała się znakomicie.

ZOBACZ: Weronika Rosati ostro odpowiedziała Magdzie Gessler. "To jest słabe po prostu"

Weronika Rosati na imprezie Eltona Johna fot. Instagram:@weronikarosati

RadioZET.pl/MF

Oceń