Zamknij

Polska modelka w rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata". Uplasowała się obok Ariany Grande [WIDEO]

Redakcja
03.01.2019 12:29
Polska modelka w rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata". Uplasowała się obok Ariany Grande [WIDEO]
fot. Instagram:@karolina_pisarek

Polska modelka Karolina Pisarek została umieszczona w zestawieniu "Najpiękniejszych twarzy świata" TC Candler. Uczestniczka 5 edycji "Top Model" uplasowała się tuż za Arianą Grande, wyprzedzając między innymi Keirę Knightley.

"Top Model" to show, które pomaga uczestnikom zaistnieć w świecie modelingu i często zwraca uwagę branży na wcześniej nieznane twarze. Tak stało się między innymi w przypadku Karoliny Pisarek. W piątej edycji programu pochodząca ze Szczecinka, wówczas osiemnastoletnia piękność, dotarła do finału. Niestety, nie udało jej się wygrać głównej nagrody. Jednak uroda i wdzięk Karoliny został zauważony i Polka radzi sobie w branży coraz lepiej. W grudniu 2018 roku pojawiła się na okładce magazynu "Joy", a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 690 tysięcy użytkowników. Teraz została doceniona po raz kolejny. W dorocznym zestawieniu TC Candler i Independent Critics została uznana za posiadaczkę jednej ze stu "Najpiękniejszych twarzy świata" 2018 roku. Wyniki plebiscytu publikowane są corocznie od 1990 roku.

ZOBACZ TEŻ: Kto wygrał 7 edycję "Top Model"?

Pisarek
fot. Instagram:@karolina_pisarek

Polka w zestawieniu "najpiękniejszych twarzy świata" 2018

W plebiscycie wzięło udział blisko 500 kobiet z całego świata, spośród których wybrano najpiękniejszą setkę. W zestawieniu pojawiły się między innymi modelki, aktorki i piosenkarki. Karolina Pisarek znalazła się w TOP 100 jako jedyna Polka. Została umieszczona na 91 miejscy listy, tuż za gwiazdą pop Arianą Grandę. Pokonała tym samym między innymi Keirę Knightley, Lanę Condor czy Marylin Melo. To bez wątpienia ogromny sukces dla młodej polskiej modelki, bowiem ranking TC Candler cieszy się dużą popularnością. Być może jest to kolejny stopień na drodze Karoliny do światowej kariery.

Za posiadaczkę najpiękniejszej twarzy świata uznano 17-letnią francuską modelkę Thylane Blondeau, drugie miejsce zajęła Chou Tzu-Yi z Tajwanu , a trzecie Yael Shelbia z Izraela.

RadioZET.pl/wp.pl/MF