Zamknij

Polska wersja "Finding Prince Charming". Ruszyły castingi do randkowego show dla gejów

13.05.2021 16:33
Finding Prince Charming
fot. Instagram/@logofindingprincecharming

"Finding Prince Charming" zawita w polskiej telewizji? Ruszyły castingi do pierwszej edycji randkowego reality show dla gejów. Portal Plotek.pl ujawnił szczegóły nowej produkcji, którą wkrótce będziemy mogli obejrzeń na Playerze.

"Finding Prince Charming" to amerykański program randkowy typu reality show, który od 2016 roku emitowany jest w telewizji kablowej Logo. Program, który w oryginalnym wydaniu prowadzi piosenkarz i aktor Lance Bass, już wkrótce zobaczą także polscy widzowie. Randkowe show dla gejów ma być dostępne do obejrzenia na platformie Player.pl.

- Wierzymy, że głośny format, który powstanie w ramach serii Player Original może zmienić stereotypy, otworzyć nas i uwrażliwić, ale także dostarczy naszym odbiorcom dobrej rozrywki - przekazało jakiś czas temu biuro prasowe TVN Grupy Discovery w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" będzie walczył na gali MMA. W sieci lecą gromy

Powstaje polska wersja "Finding Prince Charming". Ruszyły castingi

Teraz dokładniejsze szczegóły na temat polskiej edycji nowego reality show podał portal Plotek.pl. Serwis informuje, że zdjęcia do randkowego programu powstaną w willi w Hiszpanii, w regionie Andaluzji, dokładniej pod Malagą. W programie uczestniczyć będzie czternastu bohaterów oraz jeden uczestnik, o którego względy będą zabiegać pozostali. "Książę" po każdym odcinku będzie eliminował jedną osobę, aż znajdzie swojego wybranka.

Nie wiadomo jeszcze, jak nazywać się będzie polska edycja produkcji. Wciąż nie ujawniono także nazwiska prowadzącego. Według nieoficjalnych doniesień portalu Pomponik.pl gospodarzem show mógłby zostać Michał Kwiatkowski - brat piosenkarza Dawida Kwiatkowskiego. Aktualnie trwają castingi, w których wyłonieni zostaną uczestnicy.

Będziecie oglądać?