Zamknij

Polski "Żywy Ken" chce walczyć na FAME MMA. "Poszedłbym tam, żeby wygrać"

25.09.2020 15:12
Polski żywy Ken Michał Przybyłowicz
fot. VIPHOTO/East News

Michał Przybyłowicz, znany także jako "Żywy Ken" to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiego show-biznesu. Celebryta zdradził, że chciałby zawalczyć na FAME MMA.

Michał Przybyłowicz to jedna z najbardziej interesujących i kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Mężczyzna poprawiał swój wygląd licznymi zabiegami medycyny estetycznej, przez co znany jest także jako "Żywy Ken". W telewizji natomiast posługuje się pseudonimem "Wróżbita Michael". Zawodowo zajmuje się przepowiadaniem przyszłości, wróżeniem, odczytywaniem tarota i horoskopów.

Okazuje się, że teraz Michał Przybyłowicz chce sprawdzić swoje siły w całkiem innej dziedzinie. W rozmowie z portalem "Pudelek" zdradził, że planuje zawalczyć na FAME MMA. Przyznaje, że już od wielu lat marzy o występie w tego typu show. Wierzy, że walką na ringu zdoła udowodnić innym, na co tak naprawdę go stać.

Zobacz także: Żywy Ken kończy z operacjami plastycznymi

Michał Przybyłowicz zawalczy na FAME MMA?

Występ na FAME MMA pomógł zdobyć większą popularność m.in. Esmeraldzie Godlewskiej i Marcie Linkiewicz. Czy rozkręci karierę także "Żywego Kena"?

- Zawsze, nawet, jako małe dziecko, myślałem o czymś takim. Wiem, że nie wyglądam i każdy liczyłbym na to, że ktoś mi dokopie na FAME MMA. To fajne wyzwanie. Mógłbym sobie wiele rzeczy udowodnić. Chciałabym zawalczyć, bo może niektórym zamknąłbym te piękne buźki. Mój look nie świadczy o tym, co drzemie w środku. Poszedłbym tam, żeby wygrać. Wiadomo, że nie po to, żeby wyjść i zarobić tylko kasę. Swoim przeciwnikom chciałbym dokopać - powiedział w rozmowie z "Pudelkiem" Przybyłowicz.