Zamknij

Polski "Żywy Ken" ma syna. "Nie mogę go ukrywać przez całe życie"

Patrycja Chudolińska
17.03.2020 08:49
Michał Przybyłowski polski Ken
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Polski "Żywy Ken" to jedna z najbardziej barwnych postaci w show-biznesie. Michał Przybyłowicz, bo tak nazywa się naprawdę, zdradził właśnie, że ma 4-letniego syna.

Michał Przybyłowicz jest interesującą postacią w polskim show-biznesie. Polski "Żywy Ken" kilkukrotnie pojawiał się w telewizji, m.in. w programie "Dżentelmeni i Wieśniacy na TTV. Gościł również w programie "Skandaliści".

- Dzięki okrzyknięciu mnie polskim Kenem zrealizowałem dużo fajnych projektów. Ale jestem w 100 proc. sobą. Skąd się wzięło to określenie? Zaskoczyło mnie. Dbam o siebie, stosuję zabiegi medycyny estetycznej i media to podchwyciły - wyznał wtedy podczas rozmowy.

Michał Przybyłowski, aby osiągnąć upragniony wygląd, powiększył sobie usta i uwydatnił kości policzkowe.

Michał Przybyłowski, polski "Żywy Ken" jest ojcem

Do tej pory celebryta nie ujawniał zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Teraz zaskoczył fanów szczerym wyznaniem. Okazuje się, że od czterech lat jest ojcem.

- 4 lata temu urodził się mój Antek. Na początku stwierdziłem, że nie będę go pokazywał, aby chronić go przed hejtem i negatywnymi komentarzami, ale nie mogę ukrywać go przez całe życie. Mam nadzieję, że pokochacie go tak, jak ja go kocham - napisał na InstaStories publikując zdjęcia z synkiem, z którym teraz spędza czas kwarantanny.

RadioZET.pl/PCh