Zamknij

Polski hydraulik zmienił się nie do poznania! Tak dziś wygląda Piotr Adamski [FOTO]

01.10.2020 15:20
Piotr Adamski, czyli Polski Hydraulik
fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Polski hydraulik 15 lat temu rozsławił nasz kraj w całej Europie. Dzisiaj po umięśnionym blondynie zostały tylko wspomnienia. Jak obecnie wygląda Piotr Adamski, czyli słynny hydraulik z Polski? Aktualne zdjęcia zaskakują! 

Polski hydraulik - pamiętacie go? Długowłosy blondyn w ogrodniczkach z kluczem w dłoni stał się twarzą wejścia Polski do Wspólnoty Europejskiej. Pisały o nim najbardziej prestiżowe tytuły, takie jak "Financial Times", "Liberation", "Corriere della Sera" i "Daily Telegraph". W kraju brylował na ściankach i pokazach mody, potem przypomniał o sobie w "Tańcu z gwiazdami". Ostatecznie jednak słuch po nim zaginął. Dopiero niedawno polski hydraulik założył profil na Instagramie. Na opublikowanych zdjęciach widać, że mężczyzna wyraźnie się zmienił i już w niczym nie przypomina siebie sprzed 15 lat. 

Piotr Adamski zyskał popularność w 2005 roku, gdy wziął udział sesji zdjęciowej dla Polskiej Organizacji Turystycznej, w której wcielił się w postać hydraulika. Plakat w sieci reklamowało hasło: "Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie". W ten sposób chcieliśmy uspokoić Francję, która obawiała się zalewu taniej siły roboczej z Polski. Tak zaczęło się pięć minut sławy bydgoskiego modela. Po tym jak zniknął z show-biznesu, zajmował się doradztwem kredytowym. Nie zrezygnował całkowicie z modelingu, ale ze względu na większe gabaryty przestał pojawiać się w sesjach eksponujących ciało. 

Polski hydraulik założył Instagram. Jak dzisiaj wygląda?

Piotr Adamski do tej pory stronił od mediów społecznościowych. Na założenie profilu na Instagramie zdecydował się dopiero dwa miesiące temu. Choć w nazwie konta umieścił przydomek "polski hydraulik", nietrudno zauważyć, że były model nie wygląda już tak, jak w pamiętnej sesji. W rozmowie z SE.pl Piotr Adamski przyznał, że miał czas, kiedy przestał dbać o sylwetkę.

Teraz chcę to zmienić, wrócić do szczytu formy, może nawet zrobić lepiej niż było - powiedział w wywiadzie. 

36-latek trenuje od mniej więcej trzech miesięcy. Udało mu się nawet zmotywować do ruchu pierwszych followersów. Adamski nie ukrywa, że właśnie na tym chciałby oprzeć swoją działalność w mediach społecznościowych. Wkrótce będzie można go zobaczyć w kampanii przygotowanej na zlecenie Ministerstwa Zdrowia. Model będzie w niej zachęcał do zmiany nawyków żywieniowych. 

Posłuchaj podcastu