Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polski model na okładce francuskiego „Vogue”. Kim jest Staś Zienkiewicz?

17.09.2019 12:59

Polscy modele i modelki nie od wczoraj świetnie radzą sobie na światowych wybiegach. Z ogromnego sukcesu może cieszyć się pochodzący z Ożarowa Mazowieckiego Staś Zienkiewicz. Ceniony model pojawił się na okładce francuskiego wydania magazynu „Vogue”.

Polski model na okładce francuskiego „Vogue”. Kim jest Staś Zienkiewicz? fot. screen: Instagram

Top Model” to program, w którym aspirujące modelki i modele walczą o wejście do międzynarodowego modowego biznesu. Nic w tym dziwnego, przykład dają im wielkie nazwiska, którym udało się zrobić światową karierę, a ich twarze znamy z okładek branżowych magazynów. Jednym z najbardziej prestiżowych bez wątpienia jest „Vogue”, amerykańskie czasopismo wydawane od końca XIX wieku, nazywane „biblią mody”. Pojawienie się na okładce uznawane jest za ogromny sukces. Do tej pory cieszyć się z niego mogły między innymi Anja Rubik, Joanna Kulig i Monika Jagaciak. Teraz dołączył do nich utalentowany polski model.

Staś Zienkiewicz na okładce francuskiego „Vogue”

Mowa tu o Staśku Zienkiewiczu, niezwykle utalentowanym modelu pochodzącym z Ożarowa Mazowieckiego. Mimo zaledwie 20 lat ma na swoim koncie wiele sukcesów. Pojawiał się na wybiegu tak prestiżowych marek jak Versace, Givenchy czy Maison Margiela. Podpisał kontrakty z agencjami w Paryżu, Mediolanie czy Londynie. W Polsce pracuje dla agencji Uncover Models.

Oryginalna uroda przyciągnęła uwagę redakcji francuskiego wydania „Vogue”, która zdecydowała się na umieszczenie jego wizerunku na okładce październikowego wydania. Polak pozuje na niej w towarzystwie pochodzącego z Estonii Braiena Vaiksaara.

Francuski „Vogue” umieścił okładkę z Zienkiewiczem na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Staśkowi serdecznie gratulujemy sukcesu.

Top Model 8 - UCZESTNICY. Kto dostał się do programu i wszedł do domu modeli? [LISTA]

Zagłosuj

Czytasz "Vogue"?

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi