Zamknij

Jak kiedyś wyglądał Popek? Niesamowite!

Redakcja
26.01.2018 14:26
Jak kiedyś wyglądał Popek? Niesamowite!

Popek, czyli Paweł Ryszard Mikołajuw — raper, wokalista, muzyk, zawodnik MMA — w ciągu ostatnich lat przeszedł ogromną metamorfozę. Jak wyglądał przed wizerunkowymi eksperymentami? Naprawdę trudno w to uwierzyć.

Paweł Mikołajuw, znany jako Popek, nie zawsze miał blizny i mnóstwo tatuaży. Choć trudno w to uwierzyć, jeszcze kilka lat temu wyglądał całkiem normalnie. W sieci furorę robi jego dawny wizerunek, na którym Popek wygląda jak zwykły, nieco misiowaty młody mężczyzna.

 

Przypomnijmy, że Popek związany jest ze światem muzyki i sportu. W 2008 roku w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał ścigany w Polsce listem gończym, stoczył pierwsze walki w mieszanych sztukach walki. Gdy nakaz aresztowania został uchylony, kontrowersyjny raper wrócił do kraju. Najpierw przegrał w pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim, później udało mu się pokonać Roberta Burneikę, a w grudniu zeszłego roku został pokonany przez Tomasza Oświecińskiego, byłego ochroniarza, a dziś aktora, znanego m.in. z serialu „M jak miłość” oraz kilku produkcji Patryka Vegi.

RadioZET.pl/SI