Zamknij

Popek pokazał narzeczoną w „Tańcu z gwiazdami”

Redakcja
20.03.2018 12:06
Popek z narzeczoną Katarzyną
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EAST NEWS

W trzecim odcinku „Tańca z gwiazdami” uczestnicy zjawili się ze swoimi „drugimi połówkami”. Popkowi towarzyszyła jego narzeczona — Kasia.

Popek w „Tańcu z gwiazdami” świetnie sobie radzi. W ostatnim odcinku programu, kiedy tematem przewodnim było polskie wesele, raper zaprezentował się widzom w rumbie. W odcinku, poza standardowym tańcem, uczestnicy mieli więc okazję zaprezentować swoich partnerów czy porozmawiać o swojej wizji ślubu albo miesiąca miodowego. Dla Pawła Mikołajuwa była to okazja, by po raz pierwszy oficjalnie w programie telewizyjnym pokazać swoją partnerkę — narzeczoną Kasię.

To rzadki widok, bo Katarzyna niechętnie pokazuje swoją twarz w mediach. Nie dość, że raper razem z narzeczoną zasiadł przy biesiadnym stole, to jeszcze tuż przed swoim tańcem zapowiedział ich ślub. Zwrócił się do ukochanej i stwierdził, że kolejny ślub będzie ich.

Jeśli jeszcze nie wiecie, jak wygląda narzeczona Popka — oto zdjęcia z ostatniego odcinka „Tańca z gwiazdami”.

EN_01310115_0495
EN_01310115_0496

Kim jest narzeczona Popka, Katarzyna?

Kasia kilkakrotnie pojawiała się w filmikach, które Popek umieszczał na YouTube, jednak niezbyt chętnie zdradza informacje na swój temat. Wiadomo, że Kasia i Paweł mają kilkuletnią już córkę — Julię. Kilka lat temu byli razem, ale się potem rozstali. Teraz znów są razem, o czym Popek wspomniał w jednym z nagrań, które pojawiło się w sieci po jego walce z Pudzianem na KSW.

RadioZET.pl/SA