Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Popek umieścił na Instagramie film ze szpitala. Co się stało?

26.07.2018 15:43

Wczoraj na swoim profilu na Instagramie Popek umieścił film ze szpitalnego korytarza. Okazało się, że bliska raperowi osoba musiała przejść zabieg. Internauci się podzielili. Część z nich krytykuje Popka za zbytnie eksponowanie w sieci życia prywatnego.

Popek umieścił na Instagramie film ze szpitala. Co się stało? fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Popek to bez wątpienia osoba, która lubi dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Na jego profilach na Facebooku oraz Instagramie bardzo często pojawiają się zdjęcia i filmy z jego życia. Jednak tym razem relacja video opublikowana przez rapera nie wzbudziła zachwytu fanów. Popek bowiem umieścił w serwisie film, na którym widać jego córkę jadącą na wózku inwalidzkim na zabieg.

Córka Popka złamała rękę

Okazało się, że ukochana córka Popka złamała rękę i trafiła do szpitala. Sytuacja była dla niego na pewno bardzo stresująca, ponieważ celebryta nie krył nigdy, że córka to dla niego najważniejsza osoba na świecie. Jak sam mówi na nagraniu:

– Moja córcia Julcia dzisiaj złamała sobie rączkę i będzie miała zabieg. Mamy nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Ma swój wheelchair żółty.

Fani Popka nie szczędzili słów wsparcia i otuchy zarówno jemu, jak i Julii. Pojawiły się jednak również krytyczne komentarze w stosunku do nagrania. Według niektórych internautów raper za mocno łączy życie prywatne swojej rodziny z działalnością w internecie.

„Marketing to marketing, nawet na córce się wypromuje”.

„Popek, sorry. Ale jesteś ostatnim debilem. Też mam córkę i ostatnią rzeczą, jaką bym zrobił, to dodałbym na Instagram jej wizytę w szpitalu. Po co to zrobiłeś? Brak słów”

Zawodnika MMA nie zrażają jednak słowa krytyki. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie z córką.

Z kolei w marcu w programie „Taniec z gwiazdami” Popek pokazał widzom swoją narzeczoną.

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi