Zamknij

Popek umieścił na Instagramie film ze szpitala. Co się stało?

Redakcja
26.07.2018 15:43
Popek umieścił na Instagramie film ze szpitala. Co się stało?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wczoraj na swoim profilu na Instagramie Popek umieścił film ze szpitalnego korytarza. Okazało się, że bliska raperowi osoba musiała przejść zabieg. Internauci się podzielili. Część z nich krytykuje Popka za zbytnie eksponowanie w sieci życia prywatnego.

Popek to bez wątpienia osoba, która lubi dzielić się z fanami swoim życiem prywatnym. Na jego profilach na Facebooku oraz Instagramie bardzo często pojawiają się zdjęcia i filmy z jego życia. Jednak tym razem relacja video opublikowana przez rapera nie wzbudziła zachwytu fanów. Popek bowiem umieścił w serwisie film, na którym widać jego córkę jadącą na wózku inwalidzkim na zabieg.

Córka Popka złamała rękę

Okazało się, że ukochana córka Popka złamała rękę i trafiła do szpitala. Sytuacja była dla niego na pewno bardzo stresująca, ponieważ celebryta nie krył nigdy, że córka to dla niego najważniejsza osoba na świecie. Jak sam mówi na nagraniu:

– Moja córcia Julcia dzisiaj złamała sobie rączkę i będzie miała zabieg. Mamy nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Ma swój wheelchair żółty.

Fani Popka nie szczędzili słów wsparcia i otuchy zarówno jemu, jak i Julii. Pojawiły się jednak również krytyczne komentarze w stosunku do nagrania. Według niektórych internautów raper za mocno łączy życie prywatne swojej rodziny z działalnością w internecie.

„Marketing to marketing, nawet na córce się wypromuje”.

„Popek, sorry. Ale jesteś ostatnim debilem. Też mam córkę i ostatnią rzeczą, jaką bym zrobił, to dodałbym na Instagram jej wizytę w szpitalu. Po co to zrobiłeś? Brak słów”

Zawodnika MMA nie zrażają jednak słowa krytyki. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie z córką.

Z kolei w marcu w programie „Taniec z gwiazdami” Popek pokazał widzom swoją narzeczoną.

RadioZET.pl/MF