Zamknij

Power Couple - nowy program TVN. Gwiazdy przetestują swoich partnerów. Kiedy premiera?

15.02.2021 12:21
Olivier Janiak prowadzący "Power Couple"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Power Couple" to nowy program z udziałem gwiazd, który pojawi się na antenie TVN. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć drugie połówki sławnych gości i poznać ich sekrety. Kiedy pierwszy odcinek "Power Couple" i kto weźmie udział w show? 

Wiosenna ramówka TVN 2021 przyniosła kilka nowości. Widzowie po raz pierwszy obejrzą program "Power Couple", nowe show z udziałem gwiazd, którego gospodarzem został Olivier Janiak. Pojawi się w nim siedem par, które przez trzy tygodnie będą mieszkać w jednej willi. Premiera "Power Couple" zaplanowana jest na 20 marca. Znamy już uczestników pierwszej edycji. 

"Taniec z gwiazdami" znika z wiosennej ramówki. Zastąpi go inny popularny show

Power Couple: nowy program w TVN. Zasady i uczestnicy 

Debiutujący na antenie TVN "Power Couple" to polska wersja izraelskiego programu randkowego, który zdobył popularność m.in. w Indiach. Uczestnicy wraz ze swoimi partnerami życiowymi zamieszkają we wspólnej willi i będą musieli stawić czoła różnym wyzwaniom, zarówno w parach jak i każdy z osobna. Zasady "Power Couple" są proste: 

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Podczas męskiego "pojedynku" każda z kobiet obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet. Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej, również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym, kto zostanie, i będzie grał dalej, a kto wróci do domu - czytamy w opisie show. 

Program "Power Copule" będzie miał 10 odcinków. W willi zamieszkają następujące pary:

  • Janusz Chabior i Agata Wątróbska,
  • Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski,
  • Agata i Piotr Rubikowie,
  • Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili,
  • Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres,
  • Aleksandra i Piotr Gruszka,
  • Magda Nędza i Hubert Gromadzki.

Pierwszy odcinek programu "Power Couple" zostanie wyemitowany 20 marca o godz. 20.00 na antenie TVN. Randkowy show poprowadzi znany z magazynu "Co za tydzień" Olivier Janiak. 

Program "Tak to leciało" wraca na antenę TVP. Ruszyły castingi