Zamknij

Pożar w mieszkaniu zwycięzcy „Top Model”. W środku spała trójka rodzeństwa

Redakcja
13.02.2019 11:36
Pożar w mieszkaniu zwycięzcy „Top Model”. W środku spała trójka rodzeństwa
fot. Instagram:@patryk_grudowicz

Patryk Grudowicz zwyciężył w szóstej edycji „Top Model”. W mediach społecznościowych 22-latek poinformował o tragedii, jaka spotkała jego i jego rodzinę. W mieszkaniu rodziny Grudowiczów wybuchł pożar.

Top Model” to program, który daje początkującym modelom szansę na wielką karierę i duże pieniądze. Główną nagrodą jest czek na 100 tysięcy złotych, zdjęcie na okładce magazynu „Glamour” oraz kontrakt z agencją mody. Jest więc o co walczyć. Do tej pory stacja wyemitowała 7 edycji show. W szóstej z nich największe wrażenie na jurorach zrobił Patryk Grudowicz. Zwycięstwo pozwoliło mu na rozpoczęcie kariery profesjonalnego modela i podjęcie współpracy ze znanymi markami.

Patryk często podkreślał, że jest bardzo zżyty z rodziną i zawsze stara się pomagać finansowo mamie i rodzeństwu. Niestety, 22-latek poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego i jego bliskich spotkała tragedia. W ich mieszkaniu w Ostródzie wybuchł pożar.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Top Model"7: Zamieszanie w finale. Program był ustawiony?

Pożar w mieszkaniu Patryka Grudowicza
fot. Instagram:@patryk_grudowicz

Pożar w domu Patryka Grudowicza

Zwycięzca „Top Model” poinformował na Instagramie o pożarze, który strawił mieszkanie rodziny Grudowiczów w Ostródzie. Ogień miał pojawić się 8 lutego około 5.30. W mieszkaniu w tym czasie przebywała trójka rodzeństwa modela. Jak dotąd przyczyny wybuchu pożaru nie są znane. Na szczęście nikt nie ucierpiał, o czym poinformował sam Patryk w rozmowie z portalem Plotek.

– Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu. W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka mojego rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5:30.

ZOBACZ TEŻ: Finalista "Mam Talent" ma nowotwór serca

Rzeczywiście, rodzina Grudowicza może mówić o dużym szczęściu, choć oczywiście straty materialne są poważne. Na szczęście model jak zwykle podkreślił, że rodzina może liczyć na jego pomoc i wsparcie.

RadioZET.pl/MF