Zamknij

Poznajesz gwiazdę ze zdjęcia? Zniknęła na kilka lat, teraz wraca odmieniona

Redakcja
05.12.2017 11:35
Natalia Lesz
fot. ons.pl/Instagram

Mimo że wydała tylko dwie płyty, to jednak w Polsce zdobyła dużą popularność. Występowała w Opolu, zajęła drugie miejsce w "Tańcu z gwiazdami", a jeden z jej utworów znalazł się na 24. miejscu notowania klubowych hitów Billboardu. Potem po prostu zniknęła. Teraz wraca całkiem inna, niż lata temu. Kto? Sprawdź, czy rozpoznasz ją na zdjęciu!

Tak już bywa w show biznesie, że nawet popularnym artystom zdarza się po prostu zniknąć. Znudzeni życiem celebryty albo spragnieni życia rodzinnego usuwają się w cień. Właśnie tak było z tą artystką. Związała się z chirurgiem Adamem Maciejewskim i postanowiła wraz z nim rozpocząć rodzinne życie. Zaszła w ciążę, wyprowadziła się na Śląsk i... w mediach o niej ucichło. O kim mowa?

Już teraz wiadomo, że chodzi o Natalię Lesz, znaną m.in. z utworów "Power of attraction" czy "That Girl". W 2014 roku gwiazda została mamą i niemal całkiem zniknęła z show biznesu, choć parę razy pojawiła się w telewizji.

Wygląda na to, że teraz ma coś w planach, bo już kilka tygodni temu na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze studia nagraniowego. Zdaje się jednak, że nie to zwróciło największą uwagę fanów, tylko jej odmieniony wygląd. Powyższa fotka doczekała się komentarzy, w których internauci zwracają uwagę, że twarz gwiazdy jest jakaś inna. Pojawia się nawet uwaga, że to "taka młoda fajna dziewczyna i już przerobiona". Natalia jednak uspokaja, że to tylko aplikacja w telefonie. Dla porównania starsze zdjęcie piosenkarki.

1

Czy rzeczywiście "nowy" wygląd to kwestia aplikacji w telefonie?

Zagłosuj

Zmiana wyglądu Natalii Lesz to efekt operacji plastycznej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA