Zamknij

Pracowite wakacje Dawida Kwiatkowskiego. Zarobi milion?

Redakcja
10.07.2018 12:39
Pracowite wakacje Dawida Kwiatkowskiego. Zarobi milion?
fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Dawid Kwiatkowski to utalentowany młody wokalista, który imponuje pracowitością i smykałką do interesów. Według wyliczeń w wakacje piosenkarz może zarobić nawet milion złotych. Czy takie dochody uzyskuje tylko z występów?

Dawid Kwiatkowski to zdecydowanie najpopularniejszy polski wokalista pop młodego pokolenia. 22-latek często nazywany jest „polskim Justinem Bieberem”, a to ze względu na oddane grono nastoletnich słuchaczy. Jednak talent piosenkarza przyciąga nie tylko młodzież. Również dorośli miłośnicy popu doceniają jego wokalny talent i wizerunek wrażliwego, wesołego chłopaka. Jednak z wokalistą ze Stanów Zjednoczonych Kwiatkowskiego łączy jeszcze jedno. Talent do zarabiania pieniędzy.

Dawid Kwiatkowski jest milionerem

Młody artysta jest najlepszym przykładem na to, że połączenie talentu, pomysłowości i ciężkiej pracy może przynieść wymierne rezultaty. Dawid według prasy zarabia bowiem około 10 milinów złotych rocznie. Składają się na to gaże z koncertów, których ambitny piosenkarz gra w ciągu roku nawet setkę, kontrakty reklamowe oraz dochody z obozów wokalnych, które organizuje. Nie bez znaczenia dla budżetu Kwiatkowskiego jest również jego udział jako jurora w telewizyjnym show muzycznym „The Voice Kids”. Może nie jest to poziom zarobków piłkarzy po mundialu, ale w skali naszego kraju bardzo imponuje.

EN_01322908_0001

Opłacalne wakacje

Dawid nie próżnuje również w wakacje. Ciężko będzie mu znaleźć czas na wymarzony urlop, ponieważ w okresie letnim zaplanowane ma prawie 40 koncertów. Jednak nic za darmo – szacuje się bowiem, że do września artysta powinien powiększyć swój budżet o około milion złotych. Trzeba przyznać, że takie wynagrodzenie zachęca do aktywności zawodowej. A Kwiatkowski z pewnością znajdzie inny termin na urlop.