Zamknij

Premiera 365 dni: Anna Sieklucka "skradła" kreację Blance Lipińskiej. A jak wyglądały inne gwiazdy filmu? [FOTO]

Judyta Wanicka
07.02.2020 10:16
Premiera filmu 365 dni
fot. TRICOLORS/East News

Premiera filmu "365 dni" przyciągnęła tłum gwiazd. Na ściance błyszczały gwiazdy obsady: Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone oraz autorka powieści Blanka Lipińska. Anna Sieklucka i Blanka Lipińska pojawiły się w niemal identycznych sukienkach. Uwagę zwracały także stylizacje Natalii Janoszek i Magdaleny Lamparskiej.

Premiera "365 dni": Anna Sieklucka i Blanka Lipińska zachwyciły kreacjami

Tłum gwiazd zjawił się na uroczystej premierze filmu "365 dni" na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Do zdjęć oprócz pisarki pozowali odtwórcy głównych ról - Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone oraz Magdalena Lamparska i Natalia Janoszek.

Blanka Lipińska pojawiła się w towarzystwie swoich rodziców. Uwagę zwracała przede wszystkim mama pisarki, która wyglądała tak młodo, że wielu wzięło ją za siostrę Blanki Lipińskiej.

Premiera filmu "365 dni". Blanka Lipińska pokazała rodziców na ściance

W centrum uwagi byli jednak Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Ekranowa Laura pojawiła się w zniewalającej kreacji w cielistym odcieniu projektu Patrycji Kujawy. Suknię zdobił powłóczysty szal i mnóstwo błyszczących cekinów. Co ciekawe, podobną stylizację miała na sobie Blanka Lipińska. Obie gwiazdy zadbały jednak o inny anturaż. Anna Sieklucka wybrała subtelny makijaż i gładko zaczesaną fryzurę, zaś Blanka Lipińska, dla odmiany, efektownie podkręciła włosy.

Przystojny Michele Morrne wybrał klasyczny czarny garnitur i muszkę. W eleganckim garniturze pojawiła się również Magdalena Lamparska, czyli filmowa Olga. Z kolei Natalia Janoszek zadała hollywoodzkiego szyku, pojawiając się w długiej aksamitnej sukni podkreślającej jej seksowne kształty.

Zobaczcie, jak wyglądały największe gwiazd filmu "365 dni" na premierze w warszawskim Multikinie Złote Tarasy.

RadioZET.pl/jw