Zamknij

Prince Charming: pierwsi uczestnicy randkowego show dla gejów. Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek?

07.10.2021 13:56
Aggie Lal, Jacek Jelonek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

"Prince Charming" już 12 października pojawi się nowe randkowe show, tym razem skierowane do homoseksualnych mężczyzn. Poznaliśmy już pierwszych uczestników formatu, którzy będą starali się podbić serce 34-letniego Jacka Jelonka.

"Prince Charming" to nowy randkowy program, który już 12 października pojawi się w serwisie Player. Nawiązujący do takich produkcji jak " Hotel Paradise" czy "40 kontra 20", skierowany jest jednak do homoseksualnych mężczyzn. Uczestnicy zamieszkają wspólnie w luksusowej hiszpańskiej willi i będą starali się podbić serce tytułowego księcia, 34-letniego modela Jacka Jelonka, który na swoim koncie ma współprace między innymi z "Vogue Espana". Nie zabraknie aranżowanych randek, podczas których panowie będą się lepiej poznawać, nawiązywać bliższe relacje, a być może także odnajdą prawdziwe uczucie.

- Uczestnicy programu spędzą ze sobą blisko miesiąc. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, atrakcyjnego mężczyzny, który – podobnie jak reszta – poszukuje tego jedynego. Wszyscy kandydaci zamieszkają razem w luksusowej willi, w której im bliżej finału, tym bardziej rośnie temperatura i poziom testosteronu. Tytułowy „Prince Charming” będzie zabierał wybranych mężczyzn na randki, ale i równolegle będzie żegnał się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Ten wspólnie spędzony czas zweryfikuje każdą znajomość i rodzące się uczucie - czytamy w opisie programu w serwisie Player.

Show poprowadzi Aggie Lal, podróżniczka i influencerka na co dzień mieszkająca w Los Angeles. W sieci pojawiły się już sylwetki pierwszych uczestników "Prince Charming".

Prince Charming: pierwsze polskie randkowe show dla gejów. Poznaliśmy pierwszych uczestników

Jacek Jelonek będzie miał okazję poznać wielu przystojnych i różnorodnych mężczyzn. Sylwetki kilku d nich pojawiły się na stronie "Dzień Dobry TVN".

Mateusz Kozioł to dbający o wygląd 23-latek z Warszawy. Podobnie jak tytułowy książę ma za sobą karierę w modelingu, przez 8 lat trenował także taniec współczesny. Jego zaletami mają być pracowitość i miły charakter.

- Elegancki 34-latek pochodzący z Warszawy. Paweł sporą część życia pracował w gastronomii, teraz prowadzi własną działalność. To człowiek, którego określić można mianem "duszy towarzystwa". Otwarty i łatwo nawiązujący znajomości, lubiący poznawać nowych ludzi - czytamy o kolejnym bohaterze programu, Pawle Kosewskim.

Krzysztof Komorowski to 31-letni stylista, który w życiu mieszkał już między innymi w USA, Danii i Niemczech, pracując dla ekskluzywnych modowych marek. Po pracy stawia na sport, jeździ konno i często odwiedza siłownię.

Sylwetki kilku kolejnych kandydatów opublikował portal Jastrząb Post. Karol Wiaderny to 33-letni pracownik gastronomii, który stosunkowo późno zdał sobie sprawę ze swojej orientacji. Merkucjo Kopiecki to 27-letni romantyk mieszkający w Poznaniu, który po coming oucie musiał wyprowadzić się z rodzinnej miejscowości. 25-letni Oliwier Kubiak ma być ostrożny i badać swoje otoczenie, czym może wzbudzić zainteresowanie potencjalnego wybranka, a 27-letni Arkadiusz Studziński, pasjonat gotowania, ma szansę zawojować program, docierając do serc panów przez żołądek.

Być może wśród nich znajduje się nowy ukochany Jacka Jelonka.

Jacek Jelonek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS