Zamknij

Proces "dilera gwiazd" trwa. Przyjaciółka Przemysława Salety przyznała się do kupowania kokainy?

Redakcja
12.12.2018 19:30
Proces "dilera gwiazd" trwa. Przyjaciółka Przemysława Salety przyznała się do kupowania kokainy?
fot. Reporters / STG/REPORTER

Nie cichnie sprawa Cezarego P., dilera sprzedającego narkotyki krajowym celebrytom. Do kupowania od "dilera gwiazd" kokainy miała przyznać się modelka, przyjaciółka Przemysława Salety.

Nie cichnie sprawa słynnego "dilera gwiazd". Przypomnijmy, że w październiku 2017 roku rozpoczął się proces Cezarego P., który miał sprzedawać zamożnym osobom narkotyki. Na liście jego klientów znaleźli się między innymi celebryci, w tym wielu aktorów i menadżerów. Na liście klientów dilera mogło być nawet 200 znanych nazwisk. Współpracować z nim miała między innymi jedna z aktorek występujących w "Na Wspólnej". W listopadzie 2018 roku zarzuty posiadania środków odurzających usłyszał gwiazdor "Barw szczęścia", który miał zeznawać w sprawie. Jak podaje "Super Express", do kupowania od Cezarego P. kokainy przyznała się także przyjaciółka Przemysława Salety.

EN_01192136_9414
fot. Reporters / STG/REPORTER

Przyjaciółka Salety kupowała kokainę?

Jak podaje "Super Express", we wtorek w sądzie stawiła się modelka Karolina W., która pozowała między innymi do sesji w magazynach dla mężczyzn. Prywatnie ma ona przyjaźnić się ze sportowecem Przemysławem Saletą. Kobieta przyznała, że umawiała się z oskarżonym Cezarym P. w celu zakupu narkotyków.

Wiem o tym, że Cezary jest oskarżony o rozprowadzanie środków odurzających. Kilka razy spotkałam się z Cezarym w celu kupowania kokainy. Nie pamiętam, ile razy kupowałam kokainę od Cezarego P. Kiedy Cezary do mnie przyjeżdżał, dochodziło do transakcji. W innym celu się nie spotykaliśmy - miała zeznać.

Za działkę kokainy modelka miała płacić około 400zł. Zdradziła również, że na hasło "Zaproszenie VIP" można było otrzymać lepszej jakości, droższą kokainę. 

RadioZET.pl/se.pl/MF