Zamknij

Nowy program w miejsce "Mam Talent". Marcin Prokop poprowadzi nowy talent show

29.06.2020 15:56
Marcin Prokop i Szymon Hołownia byli prowadzącymi "Mam Talent"
fot. Instagram:@mamtalent

"Mam Talent" nie pojawi się jesienią na antenie TVN. Stacja przygotowała dla widzów nowy talent show z Marcinem Prokopem. Jaki program zastąpi "Mam Talent" i kiedy premiera? 

"Mam Talent" zostanie zastąpiony przez nowy program. "Lego Masters" - bo taki  tytuł będzie nosił nowy talent show w TVN - ma zadebiutować na antenie jesienią. Fani "Mam Talent" z pewnością polubią nową propozycję stacji, zwłaszcza że prowadzącym "LEGO Masters" został ulubieniec widzów, Marcin Prokop.

Popularny show, w którym uczestnicy popisywali się nadzwyczajnymi umiejętnościami przyciągał przez lata wielotysięczną publiczność. Widzowie uwielbiali również gwiazdy zasiadające w jury: Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Agustina Egurrolę oraz cięte komentarze dwójki prowadzących - Szymona Hołowni i Marcina Prokopa. Pod koniec listopada 2019 roku Szymon Hołownia pożegnał się z widzami, tłumacząc, że zamierza startować w wyborach prezydenckich. Już wiadomo, że "Mam Talent" nie znajdzie się w jesiennej ramówce TVN. W zamian widzowie zobaczą inny, równie emocjonujący talent show.

Mam Talent: 10-latka zaśpiewała „Shallow” lepiej niż Lady Gaga? Popłakała się po występie [WIDEO]

"Lego Masters" zastąpi "Mam Talent". O czym jest nowy talent show i kiedy premiera? 

Serwis "Plejada" dowiedział się, że stacja TVN szykuje nowy program z Marcinem Prokopem zatytułowany "LEGO Masters". Pary uczestników będą rywalizowały w budowaniu na czas konstrukcji ze słynnych klocków. Będą musieli odnaleźć się w różnej tematyce i motywach, a ich prace oceni jury. Najlepsi budowniczowie powalczą w finale o tytuł LEGO Mastera i nagrodę pieniężną. Format zyskał popularność w wielu krajach na świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Belgii. 

Na razie nie wiadomo, kiedy będzie można obejrzeć pierwszy odcinek "LEGO Masters", ani kto zasiądzie w jury. Szczegóły mają pojawić się niebawem. Czy to oznacza, że "Mam Talent" na dobre zniknie z anteny? Widzowie na pewno nie zobaczą go w jesiennej ramówce. Program powróci najpewniej w 2021 roku. 

Posłuchaj podcastu