Zamknij

Projekt Lady 5: Znamy zwyciężczynię programu. Widzowie komentują jej wygraną

24.11.2020 12:16
Projekt Lady
fot. Beata Zawadzka/East News

Poznaliśmy zwyciężczynię 5. edycji programu "Projekt Lady". Jurorki wyróżniły uczestniczkę, która od samego początku była faworytką widzów. Internauci nie kryją swojego zadowolenia.

"Projekt Lady" to jeden z najbardziej oryginalnych programów telewizyjnych w Polsce. Show zostało wyemitowane po raz pierwszy na antenie TVN w 2016 roku. Od tamtego czasu regularnie powraca. Niedawno zakończyła się 5. edycja - tym samym poznaliśmy zwyciężczynię. Nagrodą dla wyróżnionej uczestniczki jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii.

W finałowym odcinku 5. edycji zmierzyły się ze sobą trzy uczestniczki: Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba oraz Marcelina Herzyk. Mentorki musiały zadecydować, która z pań najbardziej zasłużyła na wygraną. Irena Kamińska-Radomska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Tatiana Mindewicz-Puacz ostatecznie przyznały nagrodę 23-letniej Dagmarze Czerwińskiej.

Zobacz także: Top Model: Dominic D'Angelica był przestępcą seksualnym? Szokujące informacje na temat finalisty show

Projekt Lady 5: Dagmara Czerwińska wygrała. Była faworytką widzów

Dagmara Czerwińska ma 23 lata i pochodzi z Chmielnika. Jest studentką kosmetologii na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach. Podobnie jak w przypadku innych uczestniczek, na początku trwania edycji brakowało jej opanowania, była wulgarna i musiała uporać się z wieloma problemami. W programie przeszła oszałamiającą metamorfozę i niewątpliwie zasłużyła na tytuł damy.

- Cały czas w to nie wierzę. Nie stawiałam na siebie. To jest takie przypieczętowanie tego wszystkiego, co tutaj zrobiłam. Że się zmieniłam! - wyznała zwyciężczyni.

Internauci nie ukrywają swojego zadowolenia z tego, że to właśnie Dagmara wygrała program. W komentarzach podkreślają, że od początku była ich faworytką.

- Super, że Dagmara wygrała, ale jak dla mnie wszystkie wygrały.

- Zasłużyła. Niech teraz idzie nową drogą i staje się piękną kobietą nie tylko na zewnątrz, ale i w środku. Brawo Daga.

- Boże, tak bardzo trzymałam za Dagmarę kciuki!!! Brawo! Zasłużyła.

- Gratulację, cudowna przemiana. Wygrała moja faworytka. Powodzenia i dalszych sukcesów kochana - czytamy w komentarzach.

Też cieszycie się z wygranej Dagmary?