Zamknij

Projekt Lady: Irena Kamińska-Radomska zaszalała z fryzurą. "Tak chyba nie wyjdę" [FOTO]

30.07.2020 13:58
Irena Kamińska Radomska ma nową fryzurę
fot. Instagram:@irenakaminskaradomska

Projekt Lady ponownie zawita na ekrany, trwają prace na planie 5. edycji popularnego programu. Jedna z mentorek, Irena Kamińska-Radomska pochwaliła się zdjęciem zza kulis. Fani byli zszokowani, ponieważ gwiazda programu pokazała się w odmiennej, odważnej stylizacji.

"Projekt Lady" to jeden z najoryginalniejszych reality show w kraju, które możemy oglądać na antenie stacji TVN od 2016 roku. Oparty na brytyjskim formacie program pokazuje, jak grupa dziewcząt z problemami i pochodzącymi z trudnych środowisk stara się odmienić swoje życie i zostać prawdziwymi damami. Bardzo często ważniejsze od zwycięstwa w finale są przemiany, jakie zachodzą w życiu uczestniczek. Wiele z nich poradziło sobie z problemami, znalazło miłość i założyło rodziny, a przede wszystkim zmieniło życiowe priorytety. Oczywiście nie wszystkie dziewczęta poradziły sobie z przemianami, ale wiele z nich może mówić o drugiej szansie.

Uczestniczki "Projektu Lady" z pewnością nie miałyby szans na zostanie damami, gdyby nie pomoc i wsparcie gospodyń programu, które w Pałacu z Rozalinie pracują nad często krnąbrnymi dziewczętami. Poza Małgorzatą Rozenek-Majdan gwiazdami programu są dwie mentorki: trenerka rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska, specjalistka od protokołu dyplomatycznego.  Obecnie trwają prace nad 5. edycją "Projektu Lady", w którym panie ponownie pokażą swoje umiejętności. Irena Kamińska-Radomska postanowiła pochwalić się zdjęciem z planu zdjęciowego. Jej stylizacja z pewnością zaszokowała wielu fanów.

 Laura Wawrzynowicz z "Projekt Lady" odnaleziona. Co się działo z uczestniczką?  

Irena Kamińska-Radomska z "Projektu Lady" w nowej fryzurze

Na profilu Ireny Kamińskiej-Radomskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z planu "Projektu Lady". Wielbiciele mentorki z pewnością dostrzegli sporą zmianę w jej wyglądzie. Gwiazda programu przyzwyczaiła nas do prostych włosów, do tej pory nie pozwalała sobie na fryzjerskie eksperymenty. Tym razem jednak mogliśmy podziwiać ją w zupełnie innej stylizacji, włosy Kamińskiej-Radomskiej są ułożone starannie, ale dosyć odważnie.

- U Dominiki Zasadzińskiej robimy fryzurkę. Tak chyba nie wyjdę - żartobliwie podpisała zdjęcie.

Fani pani Ireny są innego zdania. Nowa, nieco odważniejsza fryzura przypadła im do gustu. Pojawiły się głosy widzów, którzy chętnie zobaczyliby taką "wersję" mentorki na ekranie.

- A szkoda, bo chociaż niecodziennie, to wciąż olśniewająco.

- Dlaczego nie? Przecież fryzurka niczego sobie. Nie wiem, ale jak tak patrzę to z roku na rok coraz młodsza.

- Piękna kobieta w koku jak nastolatka - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się "szalona" stylizacja mentorki Ireny?