Zamknij

Projekt Lady: Mentorka Irena przyłapana na pocałunku. Fani zachwyceni [WIDEO]

15.09.2020 12:09
Irena Kamińska-Radomska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Irena Kamińska-Radomska to jedna z mentorek, które próbują sprowadzić dziewczęta na dobrą drogę w ramach programu "Projekt Lady". Fani byli zaskoczeni, gdy w sieci pojawiło się nagranie, na którym mentorkę czule całuje tajemniczy mężczyzna. Zabawa na planie czy coś poważniejszego?

" Projekt Lady" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów emitowanych na antenie stacji TVN. Po raz pierwszy mogliśmy oglądać go w 2016 roku, niezmiennie jednak cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Nic w tym dziwnego, format pokazuje trudną drogę dziewcząt do zostania prawdziwą damą. Warto podkreślić, że droga to niełatwa, bowiem uczestniczki to najczęściej postaci krnąbrne i często pochodzące z trudnych środowisk. Zadanie jest więc niełatwe, dlatego do opieki nad nimi wydelegowano prawdziwe profesjonalistki.

Gospodynią "Projektu Lady" jest Małgorzata Rozenek-Majdan, jednak uczestniczki nie porodziłyby sobie ze stawianymi przed nimi wyzwaniami, gdyby nie dwie mentorki, które trzymają pieczę nad krnąbrnymi dziewczętami i dzielą się z nimi swoją rozległą wiedzą. Mowa tu o trenerce rozwoju osobistego Tatianie Mindeiwcz-Puacz oraz specjalistka od protokołu dyplomatycznego  Irena Kamińska-Radomska. Ta druga przy okazji prac nad 5. edycją show wzbudziła chyba największe emocje. Najpierw pokazała się w nowej fryzurze, a teraz pochwaliła nagraniem, na której całowana jest przez nieznajomego mężczyznę.

 Projekt Lady: Patrycja nie jest już damą. Szok, jak dziś wygląda podopieczna Rozenek  

Irena Kamińska-Radomska pokazała pocałunek. Kto całował gwiazdę "Projektu Lady"?

Na profilu Ireny Kamińskiej- Radomskiej na Instagramie pojawiło się nowe nagranie, które wywołało niemałe poruszenie wśród fanów mentorki "Projektu Lady". Na krótkim filmkiku możemy zobaczyć, jak gwiazda programu jest czule obejmowana przez nieznajomego mężczyznę. Co więcej, wydawać się może, że pani Irena jest czule całowana. Nawiązała do tego sama Kamińska-Radomska.

- Czy ten dżentelmen szepcze, czy całuje - żartobiliwie podpisała nagranie mentorka.

Pod postem Kamińskiej-Radomskiej zaroiło się od komentarzy, nie zabrakło oczywiście zabawnych nawiązań do tajemniczego "dżentelmena".

- Ten dżentelmen się przykleił do pani i to wygląda całkiem przyjemnie.

- Ciężko określić, zależy od relacji.

- Wolę nie wiedzieć - czytamy w komentarzach.