Zamknij

Projekt Lady: Patrycja nie jest już damą. Szok, jak dziś wygląda podopieczna Rozenek

08.09.2020 15:46
Patrycja Karczewska z Projekt Lady
fot. Instagram:@patusia_show_xoxo

Patrycja Karczewska znana jako Patusia z "Projekt Lady" porzuciła wygląd damy i wróciła do dawnych zwyczajów. Podopieczna Małgorzaty Rozenek powiększyła usta, dokleiła rzęsy i chętnie eksponuje ciało na Instagramie.

Patrycja Karczewska była uczestniczką pierwszej edycji programu "Projekt Lady". W show wzorowanym na znanym zagranicznym formacie prosta dziewczyna usiłowała zmienić się w dobrze wychowana pannę i nauczyć się nienagannego stylu. Małgorzacie Rozenek i mentorkom - Tatianie Mindewicz-Puacz i Irenie Kamińskiej-Radomskiej udało się przeprowadzić spektakularną metamorfozę, dzięki, której Patrycja zaczęła wyglądać elegancko i skromnie. Niestety nie na długo. Wkrótce po programie Karczewska na dobre porzuciła wizerunek dziewczyny z dobrego domu i zmieniła się tak, że mentorki mogłyby się złapać za głowę! 

Patrycja Karczewska, zwana pieszczotliwie Patusią, wkroczyła do pałacu w Radziejowicach jako buńczuczna blondynka z doczepianymi włosami. Lubowała się w długich sztucznych paznokciach i strojach z sex-shopu. Na dekolcie miała wytatuowany napis "Diamond Bitch”. Co ciekawe, mama Patrycji była z zawodu pedagogiem szkolnym, ale jak sama przyznała, w przypadku córki poniosła porażkę wychowawczą. Patrycja chciała wrócić na właściwe tory dzięki "Projekt Lady". Liczyła, że program pomoże jej upodobnić się do swojej idolki z ekranu Michèle Mercier. Początkowo wydawało się, że dziewczyna naprawdę wzięła sobie do serca nauki mentorek, ale wkrótce okazało się, że jej przemiana była tylko pozorna. 

Projekt Lady: Karolina Plachimowicz zostawiła córkę ojcu. "Nie mogę zadbać o siebie, a co dopiero o dziecko"

Projekt Lady: Patrycja Karczewska wróciła do wyzywającego wyglądu 

Patrycja Karczewska z "Projekt Lady" nie zamierzała udawać, że nauki Małgorzaty Rozenek uczyniły z niej dobrze wychowaną damę i prędko wróciła do starych nawyków. Była uczestniczka show powiększyła usta do monstrualnych rozmiarów, dokleiła rzęsy i ponownie wypełniła szafę kiczowatymi strojami. Jej Instagram pęka od zadziornych selfies z "dzióbkiem" i nagrań prezentujących jej bujne wdzięki. Po damie z programu nie ma już śladu. Obecnie Patrycji bliżej jest do bohaterek "Warsaw Shore" niż do byłej mieszkanki pałacu w Radziejowicach. 

Posłuchaj podcastu