Zamknij

Prokop komentuje zniknięcie Doroty Wellman z DDTVN: "Nie została zwolniona przez Edytę Herbuś"

22.09.2021 15:23
Marcin Prokop
fot. Piotr Matusewicz/ East News

Marcin Prokop postanowił odnieść się do zniknięcia Doroty Wellman z "Dzień Dobry TVN". Prowadzący śniadaniowe show zamieścił na Instagramie wpis, w którym wyjaśnił powód nieobecności w programie. Zaprzeczył, jakoby miało to związek z ostatnim felietonem dla "Wysokich Obcasów"

Marcin Prokop opublikował na Instagramie wpis, w którym odniósł się do nieobecności Doroty Wellman podczas jednego z odcinków "Dzień Dobry TVN". Widzowie zaniepokoili się, gdy  zobaczyli Prokopa w towarzystwie Małgorzaty Ohme. Prokop powiedział jedynie na antenie, że "Dorota musi odpocząć". Internauci szybko zaczęli spekulować, że sprawa może mieć związek z niedawnym felietonem Doroty Wellman dla "Wysokich Obcasów", w którym skrytykowała celebrytki za pokazywanie każdego aspektu życia na Instagramie. Dostało się Edycie Herbuś.

Zobacz też:  Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman zniknęła z programu. Zastąpiła ją redakcyjna koleżanka

Prokop komentuje zniknięcie Doroty Wellman z DDTVN: "Nie została zwolniona przed Edytę Herbuś"

Marcin Prokop na swoim Instagramie wyjaśnił, że nieobecność Wellman w "Dzień Dobry TVN" nie ma nic wspólnego ze wspomnianym felietonem.

"W trosce o narodowy spokój, spieszę poinformować, że jutro widzimy się na ekranie "DDTVN" w składzie il classico. Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. Nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę Herbuś. Życie jest dużo bardziej zwyczajne. Coś jej w ostatniej chwili wypadło. I nie był to ząb. Do jutra" - czytamy na Instagramie Prokopa.

Fani w komentarzach zdradzili, że bardzo cieszą się z tego, że ich ulubiony duet nie znika z anteny "Dzień dobry TVN". "Całe szczęście, bo to najlepszy duet", "uwielbiam was", "duet nie do zastąpienia, jesteście cudni", "najlepsza wiadomość dnia" - cieszyli się fani.