Zamknij

Przemek Kossakowski pokazał stare zdjęcie. Tak wyglądał w długich włosach [FOTO]

23.12.2020 08:06
Przemek Kossakowski
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Przemek Kossakowski jest jedną z najbardziej charyzmatycznych osobowości telewizyjnych. Mimo że istnieje w środowisku show-biznesu, wciąż pozostaje sobą. Nie epatuje prywatnymi zdjęciami i  chętnie pokazuje fanom swoją drogę zawodową. Ukochany Martyny Wojciechowskiej tym razem opublikował zdjęcie, na którym nosił długie włosy i wyglądał zupełnie inaczej.

Przemek Kossakowski to prowadzący takich programów jak m.in. "Szósty zmysł", "Inicjacja" oraz "Down The Road. Zespół w trasie". Jakiś czas temu Kossakowski mocniej wkroczył w świat show-biznesu. Mimo wszystko pozostał sobą, a Instagram podróżnika większość zdjęć wypełnia praca, a nie życie prywatne.

Zobacz też:  Przemysław Kossakowski w kalendarzu Dżentelmeni 2021. "Co małżeństwo robi z ludzi"

Przemek Kossakowski pokazał zdjęcie w długich włosach [FOTO]

Tym razem pokazał swoim fanom, jak wyglądał jakiś czas temu. Kossakowski opublikował fotografię, na której ma włosy do ramion. Długim postem zachęcił do poznawania świata za pomocą ciekawych programów telewizyjnych.

"Nawet ktoś taki jak ja, ktoś na co dzień wiodący życie przewidywalne, monotonne i wyprane z wszelkiej nadzwyczajności, chce od czasu do czasu ( ale nie za często ) zobaczyć jak wygląda świat, poza tym co ogląda na co dzień" - zaczął swój wpis podróżnik.

W komentarzach posypało się wiele pozytywnych słów od fanów. "Jak żona potrafi zmienić człowieka", "To zdjęcie w kalendarzu Dżentelmeni zrobiłoby furorę", "Kossakowski w długich kudłach nie wierzę, oj ale była taka moda",  "to pan, na zdjęciu"? - dopytują fani.

Prywatnie Przemek Kossakowski jest mężem Martyny Wojciechowskiej. Para wzięła ślub w październiku.

RadioZet.pl