Zamknij

Przemek Kossakowski w ogniu krytyki. Fani komentują jego rozstanie z Wojciechowską

16.07.2021 10:20
Przemek Kossakowski
fot. VIPHOTO/East News

Przemek Kossakowski mierzy się z falą krytyki po tym, jak ogłoszone zostało jego rozstanie z Martyną Wojciechowską. Na profilu dziennikarza i podróżnika pojawia się wiele nieprzyjemnych komentarzy. Internauci zaczęli go obwiniać za rozpad małżeństwa.

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska nie są już razem. Jako pierwszy doniesienia o tym, że małżonkowie się rozstali, opublikował portal Pudelek.pl. Niedługo później informację mediów potwierdziła sama zainteresowana. Podróżniczka w długim wpisie na Instagramie przyznała, że jej małżeństwo zakończyło się już po trzech miesiącach. Podkreśla, że rozstanie z Kossakowskim wciąż jest dla niej bolesne.

- Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi. Proszę więc wszystkich o uszanowanie naszego spokoju - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Zobacz także:  Martyna Wojciechowska przerwała milczenie. Pierwszy raz komentuje rozstanie: "Smutek nie mija"

Przemek Kossakowski w ogniu krytyki po rozstaniu z Wojciechowską

Martyna Wojciechowska nie zdradziła, jakie były dokładne przyczyny rozstania z Kossakowskim. Internauci uznali jednak, że wina leży po stronie jej męża. Na profilu Przemka Kossakowskiego zaczęło pojawiać się wiele nieprzyjemnych komentarzy, a fani próbują ingerować w życie prywatne celebrytów.

- Kosa, coś Ty odwalił z Martynką?

- Coś ty panie Przemku nawywijał... Przecież niedawno się pobraliście.

- Razem tworzycie świetne małżeństwo. Nie rujnujcie tego.

- Mam nadzieję, że to kryzys, który miłość zwycięży. Czasami trzeba o szczęście zawalczyć. Jeśli ludzie naprawdę się kochają, to są w stanie iść na małe kompromisy. Bardzo Państwu kibicowałam i kibicuję, bo jesteście wspaniałą parą. Mam nadzieję, że to chwilowe. Wszystkiego dobrego, wyciszenia i spokoju - komentują internauci.

W komentarzach pojawiają się jednak także ci, którzy bronią dziennikarza i apelują o to, by uszanować prywatność gwiazd.

- Pomijając fakt, iż zdjęcie nie ma nic wspólnego z małżeństwem Pana Przemka i nikt nie powinien się wtrącać w tę sprawę... Uderzył mnie tu jeden z komentarzy... Niestety nie da się tu wrzucić screena. Komentarz brzmiał mniej więcej: "NIE LUBIĘ JUŻ PANA. IDŹ SIĘ ZABIJ". Jak można... Komukolwiek! Tak napisać? - pyta fanka.

Sam Przemek Kossakowski na razie nie wydał oświadczenia w sprawie rozstania.