Zamknij

Przemysław Kossakowski w kalendarzu Dżentelmeni 2021. "Co małżeństwo robi z ludzi"

03.11.2020 22:01
Przemyslaw Kossakowski
fot. Albin Marciniak/East News

Przemysław Kossakowski pochwalił się swoim ujęciem do kalendarza Dżentelmeni 2021. Internauci są zachwyceni i komentują, że podróżnik prezentuje się coraz lepiej. "Polski James Bond" - pisze jedna z internautek. Kilka słów od siebie dodała też Martyna Wojciechowska.

Przemysław Kossakowski od kilkunastu dni jest mężem Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka, która długo nie była z nikim związana, oraz stroniący od blasku fleszy Kossakowski, długo kryli się ze swoim uczuciem. Teraz jednak, kiedy oficjalną informację o zaślubinach mają już za sobą, nie boją się podkreślać, co ich łączy. Dotyczy to także social mediów, gdzie wymieniają się komentarzami na swoich profilach.

Prezenter właśnie podzielił się zdjęciem z sesji do popularnego kalendarza "Dżentelmeni" - oczywiście w wersji na nadchodzący, 2021 rok. Pod postem zawrzało, a fani nie szczędzą podróżnikowi słów uznania.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska wyznała, dlaczego nie odsłania ciała. Poruszające wyznanie podróżniczki 

 Przemysław Kossakowski w kalendarzu Dżentelmeni 2021

Kossakowski jeszcze nie informuje bliżej o szczegółach związanych z kalendarzem, choć zaznacza, że więcej na ten temat pojawi się już wkrótce. A fani już teraz są przekonani, że wydawnictwo z pewnością będzie rozchwytywany. Niektórzy już zapowiadają, że czekają na premierę.

Internauci zauważają, że Przemek Kossakowski wygląda bardzo korzystnie. "Bardzo zacna fotka" - pisze internautka, a komentarz ten doczekał się odpowiedzi samej Martyny Wojciechowskiej, która zauważa, że to "małżeństwo tak Mu służy". Tego samego zdania jest jednak wiele internautek i internautów.

"Ja również się zgadzam, że zacna fotka a małżeństwo również Pani służy","Pani Martyna to szczęściara", "Co to małżeństwo z ludzi robi. No sztos. Kalendarze się rozejdą jak świeże bułeczki", "Pięknie, polski James Bond", "Dokładnie, to tak małżeństwo służy" - to wybrane z komentarzy pełnych pochwał.

Rzeczywiście Kossakowski tak się zmienił? To najlepiej wie już chyba on sam (i jego żona).

RadioZET.pl/AS